Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://www.eyelaser.pl/kontakt.php?lang=pl

 

Przyjmują tam prywatnie i na kase chorych, w glogowie nie ma szans na NFZ a tam się udało. Chyba mieliśmy szczęście W glogowie wizyta też droga 300 zl za dziewczynkęwięc wolę jechać do Wroclawia. No i jestesmy zmuszeni księzniczkom zmienic oprawki i szkla. Szkla bowada wzrosla i nie wiadomo co sie dzieje. Oprawki bo te się nie sprawdzają u dziewczynek ze względu na brak utrzymania stabilności. Zwyczajnie nie chciały nosić poprzednich oprawek. Więc kolejny wydatek, no cóż tu NFZ nie pomaga.

 

Mirku, do kogo jeździcie do Wrocka z oczkami dziewczynek?

Poszukuje dobrego okulistę zamist wypraw do prof Prosta z oczami Frania. Tam terminy długie, droga długa a cena za badanie...w 2011 350 zł..

 

 

 

Radek poleciał do 'żabki' po czekoladę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carver - Ty powiedz, że to jeszcze nie ten czas, że jeszcze nie chcesz, a nie wykręcaj się płatnymi domenami albo brakiem czasu... ;)

Choć szkoda, bo mam wrażenie, że mogłoby się okazać, iż masz fajną możliwość rozwoju swojego talentu. :yes:

Że o finansach nie wspomnę. ;)

Mnóstwo dziewczyn na blogach pokazuje swoje prace (szydełkowe, decoupage'owe, wszelakie), a potem mają na nie pełno zamówień.

To działa!

 

Oprawki...

Jak byłam mała, to związywali mi oprawki zwykłą gumą do majtek... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz.. ale kilka lat temu z moim Emilem jeździłam do Katowic na ul. Ceglaną do kliniki okulistycznej.. jako dziecko specjalnej troski ( wówczas bardzo napadowy) nie czekaliśmy w gigantycznych kolejkach. takich kolejek to ja w życiu nie widziałam.. najpierw wołano nas do gabinetu, tam lekarz zlecał badania, zakropienie oczu, ciemnia, badanie dna oka (co w jego przypadku konieczne było) badanie na różnych przyrządach i w kilku różnych pokojach... i tak biegaliśmy z nim od pokoju do pokoju zbierając badania i z tymi badaniami do lekarza.. ten decydował jakie szkła.. (a nosił już ponad +4)

Oprawki kupowałam metalowe nie były tanie bo same oprawki kiło 300zł (wówczas) , ale były za to naprawialne i do lutowania..

A szukaliśmy okularów wszędzie, co chwilę aż sie nie przyzwyczaił.... znajdywaliśmy na progu w toalecie, na podłodze, w pralce, w zabawkach.. w przedszkolu notorycznie szukali okularów, znajdowali w klockach wózku dla lalek.. zabawkach, łazience.. gdziekolwiek.. już panie i my byliśmy wyczuleni czy młody ma okulary jeszcze na nosie czy już nie..

Te właśnie metalowe z racji ściągania.. - obiema rękami jakby rozrywał je- ,zauszniki i noski, i to, że nieraz młody je podeptał dały się naprawić, polutować coś dokręcić..

Te plastikowe już nie dały się przywrócić do stanu poprzedniego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumka do majtek w ogóle była niezmiernie przydatna, skakało sie przez nią, proce robiło, włosy związywało. Teraz to ona już chyba nawet niemajtkowa. Kto pamięta, że kiedys porafiła pęknąć? I nawet mówiło się np: "Nie smiej sie tak, bo ci gumka pęknie". Teraz do majtek można mieć wieksze zaufanie:)

Luuudzie jaka ja stara jestem!!! Jesłi jeszcze raz powiem: "Kiedyś to..." to walnijcie mnie w głowę:)

 

Mirku, mam nadzieje, że droga dobra, jedźcie spokojnie i daj znac jak juz wrócicie. Pozdrowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumka do majtek w ogóle była niezmiernie przydatna, skakało sie przez nią, proce robiło, włosy związywało. Teraz to ona już chyba nawet niemajtkowa. Kto pamięta, że kiedys porafiła pęknąć? I nawet mówiło się np: "Nie smiej sie tak, bo ci gumka pęknie". Teraz do majtek można mieć wieksze zaufanie:)

Luuudzie jaka ja stara jestem!!! Jesłi jeszcze raz powiem: "Kiedyś to..." to walnijcie mnie w głowę:)

 

Mirku, mam nadzieje, że droga dobra, jedźcie spokojnie i daj znac jak juz wrócicie. Pozdrowienia:)

 

Polikarpio, witaj w klubie starszych.... i nie stara tylko starsza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam wszystkich na początek weekendu ...jupi! :wiggle::wiggle::wiggle::wiggle:

 

Guma od majtek była super!! A w gumy grałam, że ho,ho :) a która w Was potrafiła skakać szyję? :lol:

 

Zobaczcie co znalazłam TUTAJ

 

Super wieści, naprawdę gwiazdy nam rosną;)

 

Ja szyję skoczyłam. Raz:lol:. Rykiem wywołałam wszystkie matki do okien. Zdecydowanie wolałam trzepak;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusiek masz rację. Mentalnie to ja wciąż czasami jak dziecko;) A dom jeszcze i tak wybuduję. MÓJ od początku do końca:) I choćbym o lasce miała do niego wejść, to wejdę;)

Dobra, czekamy na Mirka. Czekoladę już zeżarłam. Całą:roll:. Więcej nie mogę, no nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...