Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

W gumę, to nie bardzo, z racji gabarytów. Przez długi czas byłem dosyć okrągły. Potem mi przeszło i odrabiałem za wszystkie czasy. Zacząłem łazić po drzewach i razu pewnego usłyszałem trzask łamanej gałęzi pod nogą... Jak już doszedłem do siebie leżąc pośród kupy połamanych gałęzi i popatrzyłem do góry na pień drzewa, to zobaczyłem ogołocony z jednej strony pień topoli. Spadając łamałem wszystkie gałęzie dwa piętra w dół.

Walnąłem o ziemię i już mi tak zostało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór, dzien pelen wrazeń. Wrociliśmy z Wroclawia ale dziewczynki nie zbadane. Źrenice się nie rozszerzyly i następne badanie w lutym. Będziemy się znowu zakrapiać ale tym razem nie atropinka tylko jakimś innym paskudztwem, ma pomóc bo inaczej nie zbadamy jak duża jest wada. Julka miala ostatnio +8, karolina +6. Dobrze nie widzą tylko tyle usłyszeliśmy a jaka wada no nie wiemy. Okularów nie dobraliśmy niestety.

 

Widzę, że z okularów przeszliście w temat gumek. My w temacie okularów musimy patrzeć na dziewczynki, jesli wada im będzie rosla to będą zawsze je ściagać bo zwyczajnie będa im tylko przeszkadzać. Musimy tez uważać na rodzaj oprawek bo nasze księżniczki czasami nie utrzymuja pionu i potrafia się gdzieś uderzyć. każdy kto mial okularki na nosie wie jak to boli. Jednak wiem że są tam u nich oprawki właśnie dla takich dzieci, co troszkę na podłodze i troszkę na czorakach. Pozostaje kwestai wady wzroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego polecam mira flexy i fisherki one są całkowicie gumowe, nie posiadają metalowych elementów co chroni przed urazami są wyjątkowo elastyczne (można je wyginać i nic się nie stanie) a często bywa tak że okulary są wszędzie tylko nie na nosie :) hihi możecie zajść do Salonu Optycznego dla Dzieci

"Różowe Okulary" we Wrocławiu ul. B.Chrobrego 38/1c i sobie pooglądać i po przymierzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, że dziewczynki, skoro mają taką wadę, to słabo bardzo widzą to, co przed samym nosem, nieco lepiej widzą to, co dalej.

Taki stan rzeczy też może wpływać na ich potykanie się i zaczepianie o różne przedmioty i sprzęty potem.

Trudno się z tym żyje, wiem, bo sama mam +12.

Ale - medycyna bardzo poszła do przodu, dziewczynkom potem uda się wyleczyć wzrok, wymiana soczewki oka jest dzisiaj banalnym zabiegiem! :yes:

Sama mam w planie, jak uda mi się nazbierać.

Zimowe dzień dobry, miłego dnia!!!

 

P2170033.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miras widzę, że my kiedyś jeździliśmy po tych samych lekarzach co Wy teraz i nawet zapłaciliśmy mandat bo nie wykupiliśmy biletu parkingowego ( nigdzie nie było parkomatu a z niepełnosprawnym dzieckiem nie mogliśmy biegać i go szukać - za to straż miejska czy "ktoś" szybko nas znaleźli ;) i mandacik trzeba było zapłacić ). Dobra klinika dziecięca okulistyczna jest we Wrocławiu o ile dobrze pamiętam przy ul. Żelaznej... też tam byliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się bo długo mnie nie było a tu już czekolady zjedzone i Mirek z Wrocka wrócił. Oj szkoda ze się tyle musicie najeździć.. męczarnia :(

 

a co do gumy to muszę się pochwalić że szyję skakałam a skakanek robiłam 1000 dziennie - tak uwielbiałam! Kiedyś pytałam dzieci czy w gumę skaczą to zapytały mnie co to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze że wy jesteście i można sobie z wami pogawędzić, jak widać o wszystkim. Okularki i rehabilitacje, badania tysiące kilometrów, nic to straszego jak ma się takich przyjaciól jak Wy. Nie zakładamy nic, nie dołujemy się. Robimy co się da i wszystko w miarę ludzkiej logiki. Kochamy nasze dzieciaczki i okazujemy im to przy każdej okazji. Jak będzie dalej, no jak normalnie, co ja będę tu gdybał i zamartwial się. Mamy inne poważniejsze problemy, np. wafli z karmelem bym zjadł, albo o śledzie, hmm dawno nie jadłem....To są dopiero problemy. Normalnie zastanawiam się czy w ciąży nie jestem. Pozdrowienia dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzie to Twojej Edytki podobno najlepsze:) Ale wafelkami śmietankowymi chętnie poczęstuję. Decyduj się szybko:)

A podejście do codzienności super:yes:. Rodzina i wzajemnie uczucia najważniejsze. Trzeba żyć dziś, a jutro samo się o siebie zatroszczy. No, troszkę trzeba pomyśleć o przyszłości, ale nie za wiele;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...