Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Miars !

Gdybym umiała przenosić wypowiedzi , to to co napisała

Poli oddaje to co i ja czuję wobec Was - waszej Rodziny !

 

Wzajemne Wasze wsparcie w codziennym życiu ,

Ty i Twoja Edytka dacie radę !

a pomoc będzie do Was płynęła

Spokojnej nocy Wam życzę - Julcia i Karolinka będą spały

jak małe susełki ! :bye::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polikarpia no soooooooooory:lol2:

 

Kendra 7 lutego święto krepla ale ja wtedy mam się stawić we szpitalu coby popatrzyli jak się wychylam;) i nie wiem kiedy mnie puszczą więc teraz odwalam "obowiązki" karnawałowe :lol: a że małż już coś przebąkiwał że co tak mało pączków to może i za tydzień smażyć będę:lol2: bo faworki w zeszłą sobotę były;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pączki!!! mniam! ostał się choć jeden dla mnie?

Mirku czekamy w takim razie razem z Wami na kolejną wizytę u okulisty. Jak będzie konieczność zakupu nowych okularów to kaskę będziemy kombinować.

Życzę Wam dużo sily i cierpliwości w tych wyprawach. Wiem jak ciężko jest wybrać się gdzieś z dzieciakami, szczególnie zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się, że wstałam o 6! Cieszę się, że Ty marynato też nareszcie o normalnej godzinie przyszłaś;)

Miras Ty nie odśnieżaj, bierz z nas przykład! Odwilż ma być i ja mimo -12 na termometrze nie przyjmuję innych wiadomości;)

Nita ma rację, damy radę zakupić okularki, nie martw się na zapas:) Leeeecę, bo juz zaraz 8. Czas nie płynie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajta ludziska! :bye: a co tu się dzieje? Zostawić Was na trochę i zaraz Towarzystwo rozbestwia się na całego, jak nie czekolady, to pączki, chrusty, drożdżowce....i co Sami to wcinacie??? Beze mnie???!!!! Bo zaraz focha strzelę :evil: Dobrze napisałam "foch"? :lol:

 

No dobrze, przyznam się...właśnie kremówkę wciągnęłam ;)

 

Mirku a okularki jak trzeba to ciocie-klocie kupią księżniczkom, a i pewnie wujkowie się dorzucą :) Trzymajcie się i nosy go góry...no tylko nie za mocno, żebyś o co nie zahaczył o orła nie wywinął :lol:

 

Agnes gdyby ten Twój bocian mógł mnie przewieźć do Ciebie na te drożdżowce to wpadam bez namysłu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...