Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tutaj ogólnie jakieś porąbane towarzystwo się zbiera: wstają w nocy albo nie śpią. Albo śpią w dzień. Wcinają czekoladę i jeszcze mówią, że od tego się tyje. Ja w takie przesądy nie wierzę. Mąż mi mówi, że od gorzkiej się nie tyje i od tej w czarnych papierkach też nie i w ogóle, że czarny wyszczupla. Ja mu tam wierzę8-), gadajcie co chcecie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czekoladę trzeba jeść i już. Życie trzeba slodzić od czasu do czasu. DePeSiu, a z czego ty się chcesz odchudzać? Boże ty mój kochany to soltys będzie się czuł jak na tapczanie bez materaca. "wszystkie spręzyny mu wejdą tu i tam". Nie ma z czego Depesiu, tak wiem, ty wiesz lepiej, ale to mowilem Ja Mirek, znaczy się facet.

Chruściki, poączusie u jak miło, a moze któraś z pań podzeli się dobrym przepisem na pączki? No i jakieś zdjęcie by się przydało.

U nas spokój, dziewczynki dzisiaj byly nagrywane do filmiku przez tatusia, czyli mnie żeby nie było tak gadania. Jak będzie gotowe to wam pierwszym pokaże. No cóż gwiazdki nasze małe, filmik będzie puszczony na początku balu.

Wujcio carver dziękuję za obraz, a raczej obrazy. dzisiaj własnie godzine temu sąsiadka nam podrzuciła. Powstawiali nam takie skrzynki na wsi że teraz jak chcesz list to trzeba ganiac pół wioski. Nasz Pan usłużny listonosz chce czasami pomóc i zostawia przy progu domku. No ale aura nie bardzo sprzyjająca i tłumaczę chłopu żeby zostawiał u sasiadów. No cóż koniec końców nasza kochana Pani sąsiadka pilnuje go jak oka w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka - oj długo mi zejdzie, to prawda, ale jednak, może przed osiemdziesiątką się uda... :rolleyes:

 

mam nadzieję,że się nie uda...znaczy uzbierasz i ...zamiast oczy robić, machniesz sobie wycieczkę na Bora-Bora

 

witam się bo długo mnie nie było a tu już czekolady zjedzone i Mirek z Wrocka wrócił. Oj szkoda ze się tyle musicie najeździć.. męczarnia :(

 

a co do gumy to muszę się pochwalić że szyję skakałam a skakanek robiłam 1000 dziennie - tak uwielbiałam! Kiedyś pytałam dzieci czy w gumę skaczą to zapytały mnie co to...

 

Mój młody skacze :lol2:

Uwielbiają w szkole tą zabawę.Nawet poprosił bym mu zanabyła jego własną gumę (bez skojarzeń on ma 10 lat ) i wiecie,że teraz nie trzeba z majtek wyciągać, tylko są takie specjalne, tkane,szerokie i kolorowe :o Cholery, nawet gumy mają na miarę czasów ;)

 

wstaaawać!niedziela 6 ranooo! http://digilander.libero.it/le.faccine/faccinea/personaggi/1232.gif

 

Ledwo łeb na poduszce położyłam, a Ta już dzwoniła....i jak tu żyć,no jak żyć;)

 

My z młodym mieliśmy dziś dzień kuchenny. Prócz obiadku,machnęliśmy serniczek :) a ze z serniczka zostało srylion białek, to upiekliśmy bezę....i wcinam właśnie z bitą śmietaną i wiśniami....mniemmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nie spać, szkoda tej zjedzonej czekolady. Obudzisz się i już nie pamiętasz że zjadłaś, a tak rozkoszujesz się jeszcze 30 minut.

malka no weź lepiej nie drażnij ludzi. Serniczek to jest to co uwielbiam i jestem w stanie wiele dla niego zrobić. Zamiast dać tu kawałek, to ty jeszcze z bezą wyjeżdżasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już kończę z tym,bo marzec lada tydzień i długo się tyłów przydługimi kurtkami nie poukrywa :p

za chwilę to mlaskanie nad sernikami przerodzi się w lamenty i wymianę poglądów na temat diet :sick:

ale żeby tradycji stało się zadość,podejmuję dietę od pierwszego (lutego! jakbym chciała się wykręcać że marca) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór, zadalem zagadkę na innym forum i co tylko jedna wypowiedź:

Co znaczy "buli, buli kuli" ze wskazaniem na klocek. Tak mowi nasza kochana Karolinka, proszę bardziej doświadczone osoby o rozwiązanie tej niezwykle trudnej zagadki.

No i za chwileczke kolejna seria cudownych zdjęć księzniczek, no i księcia. Uwaga niektore zdjęcia zawieraja treści drastyczne. Więc osoby o bardziej pokojowym nastawieniu, wszelacy pacyfiści, proszeni są o zamkniecie oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...