Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sukienki są faktycznie przepiękne :)

No i się narobiło,bo pod wpływem Mirasowego wątku zamawiam jutro podobrazia,akryle,wyciągam stare sztalugi i po dziesięciu latach sięgam po pędzel :o

Wielka sztuka to nie będzie,mam ochotę na coś całkowicie odjechanego w kosmos :sick:

Na aukcję balową już raczej nie zdążę,chociaż może to i lepiej dla aukcji :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :)

To jedziemy po kolei....

RD2011 nie jest moją córką, a ja nie zostałem jej bratem, nikt nas także nie adoptował. Tyle w kwestii pokrewieństwa, sami sobie namieszaliście Cała intryga zaczęła się niewinnie od tego, że postanowiłem namachać drugi obrazek w tajemnicy. W związku z tym , że RD2011 nie radziła sobie ze wstawianiem fotek, to wysłałem jej instrukcję wraz z linkiem do zdjęcia drugiego obrazka. Poszło znakomicie i tylko dzięki RD2011 mogliście go zobaczyć zanim dotarł do Mirka i Edytki :)

 

Na sukniach balowych się nie znam, ale określenie, że dziewczynki będą wyglądały jak "milion dolarów" oznacza, że jest super :)

 

Marynata bęcki Ci się szykują, teraz piszesz, że malujesz? ;)

-Kto jeszcze coś potrafi? Wyłazić z krzaków!

Dobrego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam bo mnie chwilę nie było.. już carvera spokrewnili z RD, napięcie się buduje a tu stroną dalej wyjaśnienie. jednak muszę częściej odwiedzać forum, to wtedy się lepiej napięcie buduje a nie tak na raz informacje z kilku dni w parę minut wchłonąć.

i marynata talenty malarskie ma :D

a odnośnie Marynaty - że tak sobie pozwolę :D wsiadam dzisiaj rano zaspana do autobusu do pracy. w autobusie na zmianę wyświetla się zegar i informacja o tym kto ma imieniny. Podnoszę oko i patrzę - Marynaty. myślę (dalej zaspana żeby nie było ;)) - muszę napisać życzenia. jadę chwilę dalej i myślę - przecież nie ma takiego imienia Marynata. czekam z niecierpliwością aż zegar ponownie się zmieni na informcję z imieninami - pisze jak byk : Martyny. A potem stwierdziałam, że Marynaty też by mogło być :D co Wy na to żeby ogłosić 30 stycznia dniem imienin Marynaty ?? :D może być ?? żeby już nie wyszło żę zboczona jestem na tle forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka nie przejmuj się, ja też się już gubię.....a sprawcy całego zamieszania najnormalniej w świecie wiszą nam za to własnoręcznie wykonaną naleweczkę :stirthepot:

 

o ja cieee, ale masz cudne pomysły :lol:

 

co Wy na to żeby ogłosić 30 stycznia dniem imienin Marynaty ?? :D może być ?? żeby już nie wyszło żę zboczona jestem na tle forum ;)

 

Marynata -najlepszego imieninowego :)

 

 

http://www.e-kwiaty.pl/images/bo164-xl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carver,ale moje umiejętności jeżeli chodzi o pędzel,to skrzyżowanie kubizmu z pop artem :rotfl::rotfl::rotfl: dzieciom na pewno tego nie można pokazywać :rotfl:

 

:jawdrop::jawdrop: dzie....ee......n....k...i :o

 

Widzę że okazji do wypitki szukacie :rotfl:

Dobra,dobra-postawię :rotfl: Miras wybacz że w wątku dziewczynek,ale widzisz co się dzieje :lol2:

 

 

http://weselnydrinkbar.pl/wp-content/uploads/2012/03/jaka-w%C3%B3dka-na-wesele.jpg

 

134.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carver !

 

No jak to kiedy - jak spotkamy się na warsztatach malarsko- artystyczno- naukowych

u Was na Roztoczu ! :D

 

A także podsumowanie prac , związanych z utworzeniem

Naszej Fundacji , należałoby godnie uczcić !

 

Zamówimy słoneczną wiosenno - letnią pogodę,

materace ciepłe i będzie jak przystało na budujących

Forumowiczów ! A jakże !:)

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynatko - najlepszego! :lol:

 

Na Roztocze to ja nie przyjadę. :?

 

Przez całe Polskie musiałabym jechać na ten jeden dzień - na więcej w sezonie nie mogę sobie pozwolić, dobrze, jak jeden dzień, a właściwie jego część uda się urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...