Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kocham to forum, siedzę przed monitorem i micha mi sie cieszy, te wirtualne imprezki, wypieki i wierszyki. cuda panie cuda

Myślę że to dzieki Wam tu piszacym Mirek i Edytka odkryli w sobie ukryte całe pokłady energii i determinacji, i jeszcze dają motywację innym ( np.mi)

pozdrawiam Was przy tłustym czwartku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak śnieg zamówiony na bal, mróz jest gratis, więc proszę nie marudzić i nie narzekać. Za dwa tygodnie macie prawdziwą wiosne i ocieplenie, a po 26 lutego to już będzie można twrzyczkę do slońca cały dzionek wystawiać. Uwaga na druga połowę martca, nie dajcie się zwieść.

Pączusie zjedzone na powodzenie w tym roku, czy jakoś tak. Do balu ciągłe szykowanie i wykańczanie detali. Ogólnie mamy dość, zmęczenie, nerwy i stres.

Co radzicie na stres? proszę o sugestije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to powiedziała WU !:)

 

W całej rozciągłości :) Edytka i Ty Mirasku po czekoladzie gorzkiej

do soboty wcinać ! Serca Wam się przy okazji wzmocnią,

i na balu mniej stresa będzie !:yes:

 

I wysyłam dobre fluidy by Wam gładko przygotowania na bal szły !

 

:stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam ;)

czy można by było poprosić Administratora forum czy moderatora ( nie wiem kogo, a może i Redakcję) żeby przesłali taką informację do wszystkich forumowiczów ( tak jak czasem wysyłają nam na skrzynkę) z wiadomością, że forumowiecze ( i nie tylko - wiadomo) mogą przekazywac swój 1% podatku na:

i wymieniamy po kolei : Julcię i Karolcię, Frania, Stefka - wszystkie nasze "forumowe dzieci" na które mozna przekazać 1% i od razu podać oczywiście nr KRS, subkonto lub brzmienie dopisku ( cel szczegółowy).

Myślę że jest sporo osób, które przeglądaja np. tylko tematy techniczne i może nawet nie wiedza o takiej możliwości udzielenia pomocy naszym "forumowym dzieciom" ( przepraszam za określenie ale wiecie o co mi chodzi a nie potrafię tego łądnie ująć ;) )

co Wy na to? myślicie że dałoby radę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu bardzo dużo,ale nie ma mrozu,jest ciepło i obawiam się że do niedzieli to nic z tego nie zostanie oprócz czarnej ciapy ;)

 

To u mnie tak samo, ale może w okolicach sali balowej będzie ładnie?:)

Mirek, postarajcie się dzisiaj pospać jak najdłużej, tyle ile to będzie możliwe.

Trzymajcie się kochani:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...