Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aaaa co do AA...

Żeby nie wyjść na AA to trzeba przed wychyleniem kieliszka się przedstawić.. np. Malka, WUsia, Krokusia, Arnika.. itd.. wówczas nie będziemy AA bo się

przedstawimy...

 

Wiele lat temu mój przyjaciel kupując pół litra przedstawiał się ekspedientce , ta z wielkimi oczami -ale dlaczego pan mi mówi jak sie nazywa, na co on - by nie uznała mnie pani za anonimowego alkoholika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słuchajcie, są wiadomości od Mirka!

Uwaga, uwaga, uwaga!!!!

werble........

werble.....

 

Zebraaaanoooooooooo.........

 

 

66 000 złotych!!!

 

http://www.fajerwerki.net.pl/sites/default/files/zdjecia/fajerwerki_home.jpg

 

Brawo!!! A to jeszcze nie koniec!!! :yes: Będzie lepsze jutro dla Dziewczynek!!! Coś pięknego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff jestesmy i odpoczywamy. DePeSia pierwsza dostała cynk. Co za ile zlicytowano, hmm jeszcze nie wiemy, ale gospodarstwo agro u DePeSi będzie miało gości. Kwota na balu zebrana z licytacji to 66 000 zł. No i teraz uwaga, bo ta kwota może być tylko jeszcze wyższa, o ile nie wiemy. Dojdą jeszcze pieniążki z części zaproszenia.

Własnie wróciliuśmy z targów, gdzie była prowadzona zbiórka, pod wieczór będziemy wiedzeć ile się zebrało pieniążków. Tłum ludzi był nie mały więc na pewno coś się uzbiera. Pozdrawiam wyszystkich i dziękujemy za fanty na bal, słowa wsparcia i otuchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...