Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Brawo!!! A to jeszcze nie koniec!!! :yes: Będzie lepsze jutro dla Dziewczynek!!! Coś pięknego!

 

Juz kiedys pisalam i powtorze jeszcze raz.... majac tak wspanialych rodzicow, dziewczynki pokonaja wszystkie przeciwnosci losu.

Brawo Miraski, moze wreszcie kazdy nowy dzien bedziecie zaczynac z nadzieja na lepsze jutro.

Utulanki sle dla calej rodzinki i dla forumowej mafffi.. tez.:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ufff jestesmy i odpoczywamy. DePeSia pierwsza dostała cynk. Co za ile zlicytowano, hmm jeszcze nie wiemy, ale gospodarstwo agro u DePeSi będzie miało gości. Kwota na balu zebrana z licytacji to 66 000 zł. No i teraz uwaga, bo ta kwota może być tylko jeszcze wyższa, o ile nie wiemy. Dojdą jeszcze pieniążki z części zaproszenia.

Własnie wróciliuśmy z targów, gdzie była prowadzona zbiórka, pod wieczór będziemy wiedzeć ile się zebrało pieniążków. Tłum ludzi był nie mały więc na pewno coś się uzbiera. Pozdrawiam wyszystkich i dziękujemy za fanty na bal, słowa wsparcia i otuchy.

 

Jeeesu, noo wreszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek - na pewno jesteście wszyscy nieprawdopodobnie zmęczeni.

Ale przecie wiecie ;) że BARDZO WARTO BYŁO!!!

Pozostaje teraz cieszyć się tylko i sprawdzić na co i w jakim zakresie wystarczy uzbieranych pieniążków.

Fantastycznie! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carver błagam jak to jest na osiołka w polu wylądować :rotfl:

 

jak ja tak z Wami chlać będę to mnie do szpitala nie wpuszczą na Walentynki:(

 

a ta sumka niech się pięknie zaokrągla chociaż już ma śliczne brzuszki :lol:

 

Wepchniemy Cię siłą! Tylko internet weź ze sobą;) Musimy Cię odwiedzać:)

Ależ jestem naładowana pozytywną energią. Jakby wiosna już była w rozkwicie:)

Życie jest dziwne:) I cudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko Mirasku jesteście cudownymi rodzicami, Księżniczki i Krzyś mają wielkie szczęście. Możecie spokojnie spać z czystym sumieniem, że robicie wszystko co tylko możecie aby dać im szczęśliwe życie. Wierzę, że i wymarzone zdrowie w końcu do Was przyjdzie. Ściskam Was mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dobrzy Ludzie :D

Nic nie piłem, a łeb mnie n...o boli. Jakiś czujnik frontów atmosferycznych mi się włączył?

Jakoś inaczej patrzy się na to, co pisaliśmy jeszcze na początku tego wątku :)

Edytko i Mirku chłopcy z GROMU powinni się u was szkolić z utwardzania charakterów :) A ja wiem, że to dopiero początek...

 

Wu lądowanie na osiołku w polu opisałem w dzienniku- zapraszam ;)

 

Dobrego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jakie super zdjęcie marynato, że jestem przystojny to wiedzialem, ale tu już trochę przesadziłem :yes:

Dobra, teraz bardziej powaznie. Zmęczenie jest, ale radość jeszcze większa. Pieniążki duże się uzbierały ale niestety to nie koniec, trzeba zbierać dalej. Nie mam jeszcze wiadomości jak duzo udało się zebrać na Targach ślubnych, ale coś na pewno się uzbierało. W sbotę uderzamy na Łódz po odbiór ortez, hmm kogo moge odwiedzić po drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie Kochani!! Cały weekend byłam z Wami ale na forum nie mogę się zalogowac z domowego komputera bo cś się chrzani ;(

ale toasty dźwigałam :D

ogromnie ogromnie się cieszę z udanego balu.

musze to napisać - Edytka przepięknie wyglądałaś!!

ale mi się pysk cieszy :D i to nawet bąbelków nei trzebaAA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dochodzą do siebie. :yes: Obejrzałam fanty. Trzeba przyznać, że pięknie to wszystko zorganizowane było. Brawa dla organizatorów.

Piękne zdjęcie, całą Rodzinkę można poznać. Teraz wiem czemu dzieciaki takie ładne. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...