Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No! Niech ktorys z gosci by tylko powiedzial, ze Nasze Dzieciaczki nie byly najjasniejszymi gwiazdami na balu, to by mial z nami do czynienia! :)

Ksiezniczki i Krzys spisali sie wspaniale!

 

 

kitesurf,

Masz sliczne panny! Naprawde mieliscie duzo szczescia! Moje blizniaki tez jednojajowe, urodzone o 2 m-ce za wczesnie.

Pozdrawiam cieplo.

Edytowane przez Maciejka2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kathi jak do każdego dobrego ciacha- mąka, stolnica- z braku może być podłoga ;) i trochę serca... Trzeba dać to wszystko Księżniczkom, żeby dobrze wymieszały. Piecze się to najlepiej tutaj, bo im więcej serduch tym lepiej rośnie i potem dobrze smakuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, nawet nie wiesz jak się tu cieszymy takim efektem balu :lol::lol::lol: Dziewczynki wyglądały cudnie, tak samo cudnie jak ich mama :) A Krzyś to gentelman w każdym calu, tylko po kim to ma? ;) No dobra. napiszę to chociaż mogę tego żałować jak popadniesz w samozachwyt :p Krzyś ma urok i wdzięk po tacie :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kathi jak do każdego dobrego ciacha- mąka, stolnica- z braku może być podłoga ;) i trochę serca... Trzeba dać to wszystko Księżniczkom, żeby dobrze wymieszały. Piecze się to najlepiej tutaj, bo im więcej serduch tym lepiej rośnie i potem dobrze smakuje :)

 

na Facebooku do zdjęcia był podany przepis......genialny, co się na śmiałam:lol2::lol2: Miras odwiedzi nas to nam zdradzi tajemnice owego zdjęcia.....:D:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, jak ty w tej Łodzi planujesz? Bo na jakiś odpoczynek możesz u mnie liczyć. masz mój telefon, jakby co, dzwoń, prześlę ci adres. Jakbyś nie wiedział, jak i gdzie jechać, napisz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...