Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani - ile mogłem w tej chwili to Wam przelałem na konto Złotowianki z dopiskiem :"Julia i Karolina R/14". Dopiero dzisiaj zauważyłem na forum temat. Musicie być silni! Życie niestety piszę różne scenariusze, których nie sposób przewidzieć. Z całego serca życzymy Wam dużo siły oraz by przede wszystkim Wasze Księżniczki były szczęśliwe!

 

Jesteśmy również rodzicami bliźniaczek jednojajowych- Michalinki i Oleńki. W tej chwili mają 11 miesięcy. Michalinka gdy miała 3 miesiące przeszła bakteryjne zapalenie opon mózgowych oraz sepsę. Była 3 tygodnie w szpitalu w Poznaniu. Wyszła z tego CUDEM. Także tym bardziej rozumiemy Waszą sytuację. Będzie dobrze. Trzymamy kciuki za Wasze Skarby! Na zdjęciu cała nasz trójka trzyma również za Dziewczynki kciuki! Z całego serca!

 

A 1% od podatku porozsyłam wszystkim znajomym. Mam nadzieję, że chociaż troszkę Wam pomożemy!

jakie śliczne dzieciaczki. No i nasze księżniczki mają nowe koleżanki. Dziękujemy za gest i ciepłe słowo. Czasami jest ono tak bardzo potrzebne. Jednocześnie witamy w naszym wątku, gdzie oprócz zwykłego narzekania i marudzenia (z mojej strony), jest dużo ciepła serdeczności oraz innych zabawnych sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie się wydaje lovella, że już zostałaś tym rzecznikiem.

Czy dochodzimy do siebie? no już w niedzielę doszliśmy do siebie. Robimy to co robiliśmy, szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych księżniczek. Są środki to i człowiek może spokojnie turnus zaplanować, rozliczyć zaległości. Jest lżej, nie ma tego obciążenia psychicznego"skąd weźniemy pieniążki".

Krzyś choidzi do przedszkola, tata do pracy a mamusia z dziewczynkami. Ma wsparcie jednej babci, ale to z tym różnie bywa. Wiadomo dwie kobiety w domu tu uff, a tu mamy aż cztery na raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super , że wszytko się udało, dla Was takie akcje społeczne to pewnie wielkie obciążenie organizacyjne. Mnóstwo dodatkowych obowiązków. Dobrze, że dzieciaczki stanęły na wysokości zadania i tak ładnie pomagały. Dla nich na pewno to też było męczące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Miraski,

 

co do soboty służę pomocą, podaj mi jeszcze raz nazwę mleka dla dziewczyn lub jeśli potrzebujesz coś z apteki, postaram się pomóc beż marży, jeśli tylko będziecie chcieli :)

Jeśli bedziecie potrzebowali towarzystwa w łodzi dajcie znać.

napisz na priva to podam Ci moj numer telefonu.

Ten bal charytatywny pokazuje, że można liczyć na wsparcie ludzi to bardzo pozytywnie budująca wiadomość. Mało takich informacji w Tv, necie, większość jest negatywnych i człowiek zaczyna w koncu w to wierzyć że dookoła tylko trzeba uważać a to właśnie takie informacje powinny nas zalewać każdego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...