Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień doberek!

Ja dzisiaj z prywatą, z góry proszę Mirka o wybaczenie. :oops:

 

Trwa głosowanie na Złote Strony WWW magazynu Wprost.

Proszę więc o Wasze głosy na stronę lokalnazywnosc.pl, gdzie każdy może poszukać dostawców lokalnej świeżej żywności, tej najlepszej, to warta wsparcia inicjatywa!

Szczegóły TUTAJ.

 

Stronka jest czwarta od góry.

Z góry dziękuję za wszystkie głosy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No nie wiem, mieli być w Łodzi i pewnie byli, ale tego nie wiem, bo do mnie Mirek się nie odezwał. Na A4 jakieś koszmarne warunki i masa stłuczek była... Mam nadzieję, że wszystko OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że po prostu pochłonięci byli sprawami wyjazdowymi.

Opanowanie biegania po dużym mieście, do tego trójki dzieci, każde chce jeść, pić, siusiu, mamo, ja chcę do domu... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy jesteśmy, wróciliśmy późnym wierzorkiem, albo lepiej już nocą. Wizyta ok, dopasowaliśmy ortezy, które to za tydzień zostaną do nas przesłane, Dzisiaj dzionek pełen pracy i porządków. wybaczcie ale musieliśmy troszkę nadrobić zaległości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy się uzbroić w cierpliwość. Tyle wielkich rzeczy się zadziało od poczatku tego wątku, więc i dużo więcej nadprogramowych obowiązków dla wielkiej 5. Mają teraz więcej możliwości na rehabilitacje , a wiadomo, że doby się nie rozciągnie. Trzymamy za Was kciuki! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Krokusia to ma racje. Już w miarę spokój udało się zamnknąć zbiórkę publiczną z targów, uzbierało się tam 1000 zł. DePeSiu oczywiście że mam zaległosci tu na forum ale obiecuję że je szybko nadrobię. No co ja też piszę, Ja już je nadrabiam. No i oczywiście coś na poprawę humoru, czyli ciąg dalszy walki w mące. jutro mała fotorelacja z Łodzi, księżniczki były bardzo dzielne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...