Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://imageshack.us/a/img96/343/398pxjawdrowniczekpl.jpg

 

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin, spełnienia marzeń :) obyś był dalej takim SUPERBOHATEREM dla dziewczynek, jakim jesteś dziś :)

http://imageshack.us/a/img46/91/superbohaterwpowietrzu.jpg

Edytowane przez kathi85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EZS czy miały przewodnictwo, nie miały.

.

 

Aaa, dlaczego????

dla mnie jest to podstawowe badanie, bo rozumiem, że obraz jest taki, jakby coś się w postępującyc sposób psuło, cały czas to po mnie chodzi, tak jakby się psuły połączenia w kończynach... No, nieważne, powinni zrobić i to kilka razy, żeby monitorować...

 

 

 

A tak poza tym, to najlepsze życzenia, żeby wszystko się powyjasniało i to szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto Lat Mirku, sił do walki o zdrowie dziewczynek i wytchnienia od codziennych problemów, dużo dużo miłości i ciepła rodzinnego.

 

No to kochani, chlup za Miraska :)

http://www.abramakabra.pun.pl/_fora/abramakabra/smilies/[zdrowie]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EZS wiem i też mnie ta bierność wkurza. Caly czas trzeba wyciagać te informacje od lekarzy. Nie wykonuja żadnych innych badań bo zwyczajnie nie wiedzą jakie. tak jest niestety od początku. To wlasnie przez takie dzalania czlowiek wpada w pętlę długów i złudnych nadzieii. Poczatkowo jak stwierdzono chorobę dzieci to było "troszke ćwiczeń i będzie dobrze, będż chodzić, dojdą do siebie bo to wczesniaki. Nie ma xsensu zakladania subkonta w fundacji". w miarę czasu stan dziewczynek nie wiele się poprawil to bylo "szybko zakladajcie subkonto, nie dacie rady" - marzec 2012 dziewczynki sa zbyt chore. Noz jasna anielka ale pytałem się. Dziś już nie ma nikt wątpliwośc że sa chore tylko pozostaje pytanie na co. Czy ten stan spowodowal poród|? no nie. Powiklania poszczepienne i inne sprawy, no tez nie bo przeciez nic się nie wydarzyło po drodze. No to wlasciwie co? :(. Tak zawszde kończy się rozmowa. No to jakies badania może zrobimy. No tak zrobiliśmy i co dalej, no nic. Zostały wykonane badania krwi itd wszystko OK. Zrobisliśmy badania z podejrzeniem fenylokoturia itd. Więcej co możemy zrobić? Przecież nie możemy położyć dzieci i je kompleksowo badać bo zwyczajnie nie ma na to środków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, wszystkie opcje są możliwe. I te, że poród i te, że ujawnia się powoli jakaś choroba. Nawet to, że one wcale nie są chore na to samo (to akurat mówi mój nos... ale mój nos może się tu mylić bo on nie jest pediatryczny ;) )....

Jest jedna z zasad - jeżeli nie wiadomo, co się dzieje, to trzeba obserwować, aż będzie wiadomo. To zasada lekarzy. Zasadą pacjentów powinno być - jeżeli lekarz nie ma pomysłu to zmienić lekarza. Nie jest to złośliwe z mojej strony, po prostu kazdy ma okreslony zasób wiedzy i doświadczenia. Zmiana lekarza często oznacza wpłynięcie na inne wody. I wcale nie dlatego, że tamten był do bani a ten świetny (jak to często mówią pacjenci), ale dlatego, że ten akurat kiedyś gdzieś widział coś podobnego...

A przewodnictwo powinni zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...