Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uff, odzyskałam łączność. :lol:

Termin emisji zakonotuję pilnie, a wszystkich proszę o trzymanie kciuków, bo może uda się ważną sprawę pozytywnie załatwić...

Trzymajcie kciuki za całą rodzinę, a jak coś to za pozwoleniem Mirka puszczę trochę farby za jakiś czas... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się melduje i zawiadamiam:

1. Pralka naprawiona, działa i naprawa nie kosztowała nic prócz mojej pracy;

2. Pomimo śnieżnej aury odbyliśmy wizyte w Karpaczu. Krajobraz bajkowy jak to w górach, zaś drogi hmm wiadomo, kierowy jeszcze gorzej.

3. Krzys ma gorączkę, Ja też, a co gorszy bedę. Czosnek i cebula i jedziemy, tylko jakos kobitki w domku unikają naszego oddechu. Przecież syrop z cebuli jest calkiem calkiem. Nie wiem o co im chodzi, no chyba że o czosnek.

4. Skoro już termin emisji programu znany zapraszam wszystkich do oglądania. Trochę mnie się lezka zakręcila jak to wszystko przeczytałem. no ale dokładnie tak się czasami czuje "jak dziecko we mgle".

 

No i z innej beczki. O tej grzybicy i leczeniu grzyba wyczytałem z jednego forum, gdzie rodzice wypowiadaja się w podobnym do naszego tematu. Jak widac zdania są podzielone przy grzybicy, natomiast przy wlosach jest jednoznaczna odpowiedź - darować sobie.

Oczywiście za namową DePeSi opisze dzisiaj obecny stan dziewczynek. No chyba że coś sie wydarzy po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku jesteś prawdziwą złotą rączką! No chyba, że naprawa pralki to zasługa Krzysia ;) Cieszę się, że wyjazd do Karpacza odbył się szczęśliwie :hug: No ale w końcu byle kto za kółkiem nie siedzi :) Na gorączkę to może dla Ciebie okłady z żonki, no ale po tym czosnku....hmmmm..może być trudno :lol: A tak na poważnie to zdrówka Krzysiowi i Tobie życzę. Oby gorączka z choróbskiem precz poszła!

Na program już się doczekać nie mogę a i u mnie w pracy już go też zareklamowałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku,witam na Twoim wątku:)

Przyglądam si.ę po cichutku Waszym zmaganiom(nawet od dołka z Malką).Ciesze się ,że masz już uszy do góry:)

Nie mam pojęcia o genetyce ,metabolizmie czy medycynie .Czytam jednak ,że niestety choroba dziewczynek postępuje(oczki) I przychodzi mi do głowy taka myśl-niedługo,po emisji programu będziesz miał gotowy filmik,na którym mam nadzieję będzie widac jak dziewczynki sie poruszają i jak są rehabilitowane.gdybyy tak ten filmik i dotychczasowe wyniki badan przetłumaczyc i porozsyłać do klinik światowych,mailem.Może ktoś odpowie.Myślałeś o czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krokusiu, oczywiście, że można, kasza jaglana jest bardzo zdrowa, warto ją jeść!

A do tego jest tak bezsmakowa, że przyjmie każdy smak, więc po odpowiednim doprawieniu będzie pyszna na słono, ostro, słodko czy kwaśno - jak kto chce i lubi! :D

 

Prababko, Ty to kurde mądra jesteś bardzo... :D

Świetny pomysł z tym rozesłaniem filmiku, szukać trzeba każdej szansy! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...