Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DePeSia jak zwykle czujna, dziękuję.

Wczoraj mieliśmy podziękowania dla wszystkich osób za uczestnictwo w balu. Księzniczki i Krzyś staneli na wysokości zadania. Bylo ciasto i kawa, były tez gratulacje i dużo ciepłych słów. Miało trwac tylko chwilkę, ale jak to zawsze bywa w przyjemnej atmosferze czas szybko płynie. Po wyjściu z lokalu przywitała nas iście zimowa atmosfera. Nic tylko brać sanki i na górkę.

No i nadszedł ten dzień. Mega premiera naszych księżniczek, ich pierwszy występ w dużej telewizji. Krzyś na pytanie "czy będziesz rozdawał autografy?' stwierdził krótko "Tak, ale za kulczaka z mondala". No cóż, nie ma nic darmo. Teraz to Ja już się nie opędzę od fotoreporterów i innych ciekawskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha mam :

Zielone drzwi:

W NAJBLIŻSZY WTOREK: JULIA i KAROLINA RABENDA emisja: 19.03.2013 r. godzina 10.30

no to czekamy

 

Szkoda, że to się zbiega z transmisją z rozpoczęcia pontyfikatu Franciszka - może przykryć Was papież... :(

A na dodatek Pani Annie Maruszeczko spalił się dom, przedwczoraj chyba.

Czy Ona teraz będzie miała głowę myśleć o czymś innym...? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super, gdyby Pani Profesor wzięła ich pod swoje skrzydła, a póki co wszystko wskazuje, że tak właśnie będzie, przed chwilą z Mirkiem rozmawiałam.

Edytka jak gwiazda wygląda, nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powiedziała Pani Profesor, że przede wszystkim widziałaby wykonanie badania do mikromacierzy.

Potwornie drogie badanie, a jeszcze podwójnie...

Miejmy nadzieję, że skoro Pani Profesor powiedziała A... ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłądałam! :wiggle:Kurczeee, jacy wy WSZYSCT piękny jesteście a juz Edytka, te oczęta, o żesz Mirek ale Ty masz gust! ;-)

No to czekamy teraz co Pani Profesor uda się zrobić.

Depeś daj znać jak tylko się dowiesz, bo ja nie zaglądam tutaj codziennie a jak juz zaglądam to nie czytam w stecz, a nie chcę przegapić dobrej wiadomości. Co TV to TV! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu nie ma pani profesor

nie oglądałam całości (praca) ale jeżeli nie było nic więcej, to w tym nie ma nic, co by cokolwiek powiedziało jakiemukolwiek lekarzowi, tak żeby zaczął się choć zastanawiać, czy się zastanawiać. Może w komentarzu jest coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO, to już mi się podoba :)

Mirki, do Paryża się szykować :)

 

A tak na serio - bardzo możliwe, że pani profesor chciałaby ich pokazać, ale... ktoś musi zapłacić za badania. Może ktoś ma grant ? Bliźniaczki nie trafiają się znowu tak często a już chore bliźniaczki ... może te mikromacierze dało by się z czyjejś pracy naukowej? Bo jak , Mirek, powiesz, że zapłacisz, to wszyscy tylko się ucieszą, a tak to może zaczną szukać finansowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejku jacy profesjonaliści na tym filmie, a Edytka to dopiero piękność, a i z Mirka przystojniak. Dzieciaczki fantastyczne. Oby Pani profesor się zainteresowała osobiście. Trzymam kciuki. Program pozostawił nadzieję na wielkie zmiany i wyzdrowienie dziewczynek.

Szykujcie się na Paryż. Parlez vous francais?

Edytowane przez nita83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...