Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No coś ty Krokusiu. Ważne żeby informacja dotarła do szerokiego grona ludzi. Jednak szkoda, że u nas w Polsce tak jest. . Czasem się zastanawiam, gdzie my zyjemy, co się dzieje. Dlaczego tak jest, leczenie w Niemczech, koszty wysokie. Czy kiedyś będzie inaczej, lepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Można powiedzieć, że piątek i sobota upłyneły na wizytach w poradniach. Dostaliśmy tez balkonik dla Karolinki. Trochę nie poręczny i chyba to nie to. Zobaczymy i przetestujemy. Dzisiaj robiliśmy pierwsze próby chodzenia w ortezach i przy balkoniku. Karolinka przeszła całą dlugośc pokoju, czyli jakieś 4 metry. Jak na pierwszy raz poszło jej całkiem nieźle. Troszkę nóżki się plączą i bardzo chwiejnie jej to poszło, ale dała radę maleńka. Jutro pokażemy zdjęcia z tego wielkiego wydarzenia.

Niedziela upłyneła na spacerku. W ruch poszedł duży wózek dla księżniczek. Jest on lepszy do takich bezdrożnych spacerków. Księżniczki nawet się troszkę opaliły, nabrały rumieńców. Dość śmiesznie to wygląda przy ich jasej karnacji i bląd włoskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam trochę Krokusi w domku, fajnie :)

No nareszcie filmik z Karolinką w roli głównej. Kroczki przy balkoniku i w ortezach.

Nasza Karolinka ćwiczy kroczki w ortezach przy balkoniku. Jak na razie idzie jej dośc słabo, ale to dopiero początki. Nagrałem specjalnie filmik żeby wam to pokazać. Bardzo się stara nasza mała księżniczka.

Biedna Juleczka nie ma takich osiągów jak Karolcia, siada z boku ze słowami "tatusiu ja teź kciem chodzić" Czuje wtedy taki nie opisany ból i bezsilność. "Moja droga córeczko, nawet nie wiesz co bym dał aby tak się stało..."

Nasz kochany Krzyś nie odstępuje przyjaciela tatusia na krok. Powtarza wszystkie czynności i wieczorkiem pada zmęczony. Szykujemy nasz trawnik dla księżniczek. Troszkę go zaniedbaliśmy ostatniej jesieni, ale to nic naprawimy jak to mawia Krzyś.

Edytowane przez Miras12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nieporadnie jeszcze, z obawami, ale - pierwszy krok już daaawno za Karolą! :D

Julcia też będzie chodzić, ja w to bardzo wierzę.

Powoli, z trudem, ale dadzą radę obie - bo mają Wasze wsparcie.

Mirek, będzie dobrze, nie wolno Wam w to wątpić, dla nich! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...