Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tego co widzę, jedynym sposobem na udzielenie pomocy jest bezpośrednie wsparcie. Niestety przyniesie to nikłe efekty. Czas szukać innego miejsca na tego typu akcje.

nie zniechęcaj się. DPSia przesadza, jest tu dużo ludzi o wielkim sercu.

Tylko faktycznie - musi być jasno opisany cel i najlepiej dla konkretnej osoby. Wtedy ludzie się nie gubią.

Turnus dla dziewczynek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zniechęcaj się. DPSia przesadza, jest tu dużo ludzi o wielkim sercu.

Tylko faktycznie - musi być jasno opisany cel i najlepiej dla konkretnej osoby. Wtedy ludzie się nie gubią.

Turnus dla dziewczynek?

 

Święte słowa. Howgh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, juz jestem i przepraszam za nieobecność, ale tak jak napisał carver ostatnio bylo mnóstwo pracy.

Czy jest potrzebna pomoc nam, naszym dziewczynkom? Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie. To dzięki wam potrafie otwarcie o tym powiedzieć i jak to ktoś wcześniej powiedział "czasem trzeba schować honor do kieszeni". Nadchodzące święta spędzimy w domku. W ostatnim czasie dużo dodatkowo pracowałem żeby troszkę zarobić na święta. Co prawda nie będzie luksusów, ale na ziemniaki i śmietane starczy :) No i oczywiście jak to u nas będzie wesolo :)

Co potrzebujemy? Potrzebny jest taki specjalny balkonik dla dziewczynek. Byc może ktoś z forumowiczów ma taki, a może słyszał o kimś kto taki ma i chce oddać. Poniżej przedstawiam poglądowe zdjęcia takiego balkonika i jeśli ktoś madrzejszy odemnie mógłby mi podpowiedzieć jaki bylby najlepszy dla dziewczynek byłbym ogromnie wdzięczny. Oczywiście chodzi tu o wady i zalety poszczególnych balkoników. Co właściwie on powinien mieć. Bez żadnego wydziwiania itd. Ktoś kto miał do czynienia z takim sprzętem będzie wiedzial o co mi chodzi. Dziewczynki jak na razie to korzystają z ponizatorów, ale to sa urzadzenia w które dziecko jest zapiete i zależne. Nasza Karolinka korzysta z takiego malego wózeczka. Zwyczajnie naladuje klamotów i kiedy jej pasuje próbuje chodzić. Chyba nawet swojego czasu pokazywałem filmik. Problem w tym, że troszkę urosła nasza dzielna dziewczynka. Wiem, że bieżące wydatki nie pozwolą mi w najblizszym czasie kupic takie urządzenie.

 

http://i1.fmix.pl/fmi2759/64fab8b20015602554857656/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi1622/6dbaa1c800212da254857660/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi424/3f3f88f90018a4155485766a/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jA MAM PYTANIE- czy 4 kółka jej nie odjadą? Są balkoniki z 2 kółkami, są z 4 ale z hamulcem. Obsłuży? Zwykle hamulec jest pod rączką. \

http://r.twenga.pl/g3.php?pg=VDs5MTExMjQ4MDA4Mjg2ODEwNDc7Mzk2MjY7aHR0cCUzQSUyRiUyRmRsYXBhY2plbnRhLnBsJTJGc2tsZXAlMkZwcm9kdWN0X2luZm8ucGhwJTJGcHJvZHVjdHNfaWQlMkYyMyUzRnV0bV9zb3VyY2UlM0R0d2VuZ2E7YTFlOTljNGE3MzgzYWRjYjhkYThmZjVjZjgyODRlMzI%3D&dac=1

 

popatrz sobie, ten ma zmienną wysokość.

Cena 700 zł, sądze, że spokojnie do zebrania. Czy potrzebujesz dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za akcją dla Dziewczynek! Czekam na sygnał kiedy i gdzie wpłacać. :)

 

Miras, tu piszą, że chodzik dla dziecka powinien dobrać ortopeda. Jeśli już to czytałeś to sorki.

http://forum.gazeta.pl/forum/w,48158,125775881,,Chodzik_dla_2_letniego_dziecka_z_MPD.html?v=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jestem na aukcji dla Dzieci z Marymontu, to zerknęłam też do Was...Chciałam tylko powiedzieć, że AnSi jest bardzo łaskawa w swoim sądzie, ale to po prostu nie prawdą jest Ja NIGDY na tym forum niczego nie organizowałam. Organizowaliśmy razem i właśnie to RAZEM powodowało, że aukcję się odbywały i były udane. Nie dzięki komukolwiek, ale dzięki każdemu z Tych Ludzi co zechcieli poprzeć aukcję już na etapie wspólnej organizacji a potem być na aukcji i tam dać z siebie ile każdy mógł.

Ci Ludzie nadal są na tym forum!!! Nie mam ani odrobinę wątpliwości, że jeszcze nie raz pomogą. Mało tego, wierzę, że Ci co już tutaj nie są, jeśli tylko dowiedzą się, że jest dla Was jakaś akcja, to też pomogą (nie zależnie od tego czy na aukcji czy anonimowo), ale pomogą.

Dlatego Miras, nadziei nie trać. Ludzie tutaj razem z Tobą ustalą cel aukcji, Redakcja klepnie swoje zielone światełko i się będzie działo.

Ja też zgłaszam chęć udziału na aukcji dla Dziewczynek. Wiem nawet kto mnie powiadomi, że się zaczyna. ;)

Wszystkiego dobrego dla Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelka, ale od czego zaczynamy? bo chcemy pomoc ale jak zacząć... tego wielu z nas nie wie. Pozdrawiam.

EZS już napisała.

Od wyznaczenia celu (no bo Dziewczynek nie trzeba już przedstawiać, mają już ten swój wątek gdzie wszystko jest). Napisać tutaj, że chcielibyście uzbierać na to i tamto, ile Wam potrzeba i czy Forumowicze Was w tym popierają. A jak macie już i cel i poparcie, to prośba do Redakcji, o zielone światełko i jakiś termin na aukcję. Ten sposób się zawsze sprawdzał.

A same aukcje wyglądały tak samo jak ta co obecnie jest na forum.

Po zeszłorocznym (o tym pisała DPS) zamieszaniu, radzę jednak mnie nie słuchać, ale zapytać tutaj jeszcze Forumowiczów, czy ten sposób który opisałam, opisałam dobrze i jeśli tak, to czy zgodzą się by tak to wszystko zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko, bardzo dobrze wyjaśniłaś, Dobry Duszku :):hug:

Moim zdaniem zawsze warto zorganizować jasną aukcję na tym forum.

Jest wielu ludzi chętnych do udziału w aukcjach.

I tych, którzy oferują przedmioty do licytacji i tych, którzy chcą je kupić.

Mirasa i jego śliczne Księżniczki dobrze znamy.

Wyznaczamy cel...i do przodu.

Pamiętam pierwsze aukcje na forum, gdzie liczba zalogowanych użytkowników to było około 400 osób.

Dziś mamy zwykle około 8.000, a rekord to ponad 30.000.

Dajmy im szansę na zrobienie dobrego uczynku :)

Uprzedzenia, tak jak topory wojenne, najlepiej głęboko zakopać, zapomnieć i nie wracać.

Przed nami szansa na kolejną piękną aukcję, pokażmy, że damy radę.

Bo kto, jak nie my?

 

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla Mirasa i jego dzielnych kobiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Fajnie, że sprawa wreszcie w rękach fachowców. O tej porze zwykle mam spore zapotrzebowanie na produkcję fantów, ale Fabryka Świętego Mikołaja da radę zwiększyć moce przerobowe ;) Myślę, że obie aukcje nie będą sobie wzajemnie przeszkadzały. Trzeba brać się za robotę i czekamy na decyzję o zielonym światełku :) Dzięki, że się wszyscy powoli tutaj zbierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem. Żeby nie powiedzieć tadam :)

Najpierw pare słów o wynikach. Ciężko to wszystko opisać, ale sprobuję. Zaznaczam jednak, że nie jest to proste i jednoznaczne.

Jak już wczesniej opisywałem w ostatnim czasie byliśmy u Pani prof Bielańskiej w Poznaniu. Tym razem pobierano material DNA od nas rodziców i młodszego synka Krzysia. Ma to na celu porównanie kodów naszych z kodami DNA córeczek. Pobrany material został wysłany do Arabi Sałdyjskiej. To własnie tam swojego czasu genetykom udało się wyodrębnic uszkodzone geny księżniczek, które odpowiadają za ich stan zdrowa. Ale jakie to geny i w jakim stopniu jest uszkodzenie, tego my rodzice jeszcze nie wiemy.

Równożędnie z tamtymi badaniami wznowiono badania w Polsce Podczas tej ostatniej wizyty w Poznaniu pobrano od córeczek materiał do przeprowadzenia dodatkowego badania ale pod całkiem innym kątem. Z tych badań mamy już częściowe wyniki i niby wszystko jest ok, ale tak jak wcześniej napisałem sa to wyniki częściowe i będą wymagaly przeprowadzenia dodaktowego szczegółowego badania. W przyszłym tygodniu mamy umówioną wizytę w Poznaniu u doktora specjalisty w zakresie chorób metabolicznych. Nie pamiętam jak się nazywa bo i już godzina nie ta.

Z powodu tych różnych zawirowań z badaniami musieliśmy troszkę zmienić priorytety. Jak na razie odsuneliśmy temat botoksu. Zmieniliśmy częstotliwość ćwiczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...