Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Butelkę wina już szykuję na licytacje :)

 

 

Będę licytowć, bo takiego wina to ze świecą szukać, a i tak szanse na znalezienie marne. Tylko u Arniki :)

Edytowane przez anSi
wino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja głupia myślałam, że Arnika będzie licytować popijając butelkę wina :oops:

cieszę się ogromnie że temat ruszył ! Mirku - czy te fanty do Ciebie wysyłać na pewno? bo przecież jak wylicytują np. fant ode mnie to mogę wysłać je od siebie do docelowego odbiorcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kendra, fanty wysłane, są do loterii która ma być u Mirka w pracy. Jeśli czegoś nie pokręciłam. Na aukcję tutejszą, to musimy jeszcze wszystko uzgodnić z Redakcją i uzyskać zgodę, bo mamy chęci, ale trzeba jeszcze wszystko skrystalizować, ale mając nadzieję, że wszystko się uda, na to też fanty przygotowujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak jak napisała Żelka. Szczegóły na co ma być aukcja na forum ustala EZS My jednak bardzo chcielibyśmy aby akacja była zrobiona na leczenia dziewczynek botoksem bo teraz jest najważniejsze. Teraz pytanie kto wie gdzie jest moje zaświadczenie z kliniki, że dziewczynki zarejestrowano na leczenie botoksemk w marcu 2020 ? bardzo proszę o pomoc w jego odnalezieniu i wklejeniu w bieżącą rozmowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy już jakiś konkret. Uzgadniajcie, uzgadniajcie, bo trzeba wszystko dobrze przygotować, nie tyle dla nas tutaj co się znamy od lat, ile dla tych wszystkich którzy mogą do nas chcieć dołączyć. Każdy musi wiedzieć o co nam tutaj chodzi z tą pomocą. wtedy i odzew będzie większy. Trzymam kciuki i czekam razem z Wami Wszystkimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, zdrówka dla Ciebie i dziękujemy Ci bardzo!

anSi, też wspomoże ile tylko będzie mieć sił i czasu, w prowadzeniu tym razem, nie, bo bardzo trudny ma okres w pracy i nawet czasowo nie da rady, ale będzie z nami dla Dziewczynek w każdej wolnej chwili. Wierszem atmosferę podgrzeję, o winko Arni powalczy..., będzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebranżawiam się z drewna na stal i kuję... Jeden świecznik zaczyna wyglądać obiecująco. Tak przynajmniej twierdzi załoga ;) Jak na razie hybryda (trochę drewna i trochę metalu). Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jakby nie patrzeć, PIERWSZE moje dzieło z kowadła idzie na aukcję :) Miras do lutego jeszcze kawał czasu i na loterię coś podeślemy, bez obaw :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to już pierwsze fanty mamy:

1. Butelka domowej roboty wina Arniki, "Niech moc będzie z Wami!"

2. Butelka domowej roboty nalewki Toli, "Niech moc też z Wami będzie!"

:hug:

 

już, już smak obu trunków na swym poniebieniu czuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza się zrobiła. Normalnie jak przed burzą :)

Z nowych księżniczkowych wieści uprzejmie informuje i donoszę, że z początkiem lutego zaczynamy turne po szpitalach. Na początek będzie Poznań. Jak pójdzie dalej i gdzie później pojedziemy wszystko zależy od czasu pobytu w Poznaniu. Co tam będziemy robić? Dodatkowe badania wykluczające część chorób metabolicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz już wiemy, że narady w sprawie aukcji trwają, że uzgadniacie jak przygotować prośbę do Redakcji i czekamy na informację jak Wam poszło. :yes:

Nic na razie więcej zrobić się i tak nie da, więc, ja będę czekać na konkrety i dłubać w fantach...

Trzymajcie się i nie dawajcie, musi być dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kendra będzie dobrze.

Ja w między czasie nie próżnuje i szukam fantów na loterię, która odbędzie się w walentynki.

Troszkę przedmiotów już zebrałem, ale udało mnie się też zdobyć coś takiego:

 

http://i3.fmix.pl/fmi1870/b3c34b2d0029df4154caaff5/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2435/5956beea001dbc9354caafd0/zdjecie.jpg

Edytowane przez Miras12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...