Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No i zasmarkaliśmy się całą rodzinką. Pogoda jest jaka jest. Trudno się dziwić. Wszelakie paskudztwa łażą i dopadają człowieka. Tylko proszę sobie nie dopowiadać, że chodziło mi z tymi paskudztwem o teściową. Mamusia jest kochana i koniec. No przynajmniej tak mówi moja małżonka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miras,nie usmarkałes Się choćby raz?Ok,teraz Się uśmiechnij:beztalencie robię ...bombki:),kordonklowe:)Wstawie(jeśli mi np DPSia pomoze,ja nie wkleję zdjęcia). Kolorowe jarmarki:)Mąz patrzy,że ledwo rozebrałam choinkę a zaczęłam robić bombki:)Waryjot ze mnie?To co?A kto mi zabroni je sobie kupić,jeśli nie będzie chętnych.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miras-niech pomyślnie przebiegnie tydzień i badania!

EZS.pisz,bo tu już atmosfera gorąca:)Fanty rozbierane są w ślepo:)Dobrych srec tu dużo:)Dzięki DPS-iu i Dusiek:)EZS-prababka musi przecież dożyć jakoś do końca licytacj,a ta jeszcze nie ruszyła.pisz gdzie trzeba,dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem malować, wszystko wrzucam na ksero... Takie czasy ;)

To co ewentualnie miałbym ustawić w menu kserokopiarki?

Aktualnie mam sporo obrazków z cyklu "Szturm na Pałac Zimowy w śnieżnej zadymce" (kabaret OTTO, przyp. tłum.) Znaczy się białe płótno ;)

Tak serio, to nie wiem czy jeszcze umiem wykrzesać z siebie jakieś pokłady cierpliwości do farby i płótna. Nie pamiętam, kiedy coś ostatnio malowałem, a to znaczy, że było to już dosyć dawno... :rolleyes: Ostatnio w scenografiach siedziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem malować, wszystko wrzucam na ksero... Takie czasy ;)

To co ewentualnie miałbym ustawić w menu kserokopiarki?

Aktualnie mam sporo obrazków z cyklu "Szturm na Pałac Zimowy w śnieżnej zadymce" (kabaret OTTO, przyp. tłum.) Znaczy się białe płótno ;)

Tak serio, to nie wiem czy jeszcze umiem wykrzesać z siebie jakieś pokłady cierpliwości do farby i płótna. Nie pamiętam, kiedy coś ostatnio malowałem, a to znaczy, że było to już dosyć dawno... :rolleyes: Ostatnio w scenografiach siedziałem :)

no widzisz, a ja pamiętam twoje obrazy.

wtedy się nie załapałam więc teraz mam nadzieję. Raczej się pośpiesz, bo olej długo schnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na fanty !! I do Szanownej Redakcji prośba o pozytywną

i szybką decyzję - zgodę na aukcję dla Księżniczek !:yes:

 

Carwer - świecznik super ! A Twoje obrazy mam też w pamięci !

Krajobrazy ołówkiem były świetne , i czekam bardzo

na kolejne !:)

 

Pozdrowienia dla Mirasa i Rodziny oraz dla Oczekujących !:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...