Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki za miłe słowa, ale poziom cukru mi wzrasta ;) Kseruję w różnych technikach, kwestia ustawienia narzędzi roboczych. Nie wiem czy zdążę coś wytworzyć w dużej ilości. Niestety z czasem jest kiepsko. Postaram się jednak coś wkleić na aukcję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

IMG_20150202_231032.jpgIMG_20150203_183412.jpg

Filcowy pokrowiec (np.) na telefon. Niestety zdjecia nei oddają kolorystyki - to są ładne intensywne kolory - róż i zieleń delikatnie neonowe, fiolet w odcieniu fiołkowym a na zdjęciu jakiś granat wyszedł. zielony napis jest zdobiony brokatem - na zdjęciu lipnie to wyszło ale na żywo jest lepiej :) niestety są drobne niedoskonałości bo to ręcznie szyte i przez amatora ale może się spodoba :) mieści się taki duży telefon ten iphone czy jakoś tak :) nadaje się ?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujcio carver nie wymigasz się. Może chociaż dla poprawy ducha wklej jakieś swoje prace. Pozwól nam zrobić trochę och i ach :)

Z nowych wieści jest tak. Dzieciaczki prawie zdrowiutkie, choć czasem przy kichnięciu pojawia się gil do samego pasa. Natomiast Ja prawie zaniemówiłem. Dopadła mnie taka chrypka, że hohoho i choć gardło nie boli, mój glos brzmi co najmniej ciekawie. Prawie jak głos filmowego Balcerka z Anternatywy 4. Proszę mi podać przepis na odzyskanie głosu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda + sól, płukanie. powtórz, powtórz, powtórz. Wóda, szklana, wypić, spać. Sorki, ale innych pomysłów brak... ;)

Fotki wkleję rankiem. Wybacz Miras dziś już padam. Masz rację trzeba podkręcić, żeby zadziałało... Woda, sól, wóda, szklana... Dobranoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kendra pokrowce jedyne w swoim rodzaju i co najważniejsze ręcznie zrobione i nie do kupienia w żadnym sklepie.

craver wklej coś z swoich prac, nie wszyscy widzieli, a sądząc po świeczniku będą piękne.

Miras, na ból gardła znam szklankę letniej wody z łyżeczką sody i tym płukać, ale na chrypkę to raczej coś innego. Może EZS doradzi, to będzie najpewniej.

Zaglądam co jakiś czas w oczekiwaniu na dobre wieści. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, z aukcją jest dobrze. Ba, jest bardzo dobrze, bo i szanowna redakcja ma swoje pomysły. Dziś nie całkiem przypadkiem (dziękuję Krysiu) udało mnie się porozmawiać z Panem Andrzejem. Musimy jeszcze troszkę uzbroić się w cierpliwość. Ze swojej strony proszę wszystkich o prezentowanie swoich dzieł, dzielenie się pomysłami, wrażeniami itd. Być może dzięki przygotowaniom do aukcji, ktoś odkryje w sobie jakiś talent. Ja na przykład ciągle myślę o robieniu na drutach. Nie pytajcie mnie dlaczego i co chcę robić na drutach. Facet jestem i nie znam na to odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, z aukcją jest dobrze. Ba, jest bardzo dobrze, bo i szanowna redakcja ma swoje pomysły. Dziś nie całkiem przypadkiem (dziękuję Krysiu) udało mnie się porozmawiać z Panem Andrzejem. Musimy jeszcze troszkę uzbroić się w cierpliwość. Ze swojej strony proszę wszystkich o prezentowanie swoich dzieł, dzielenie się pomysłami, wrażeniami itd. Być może dzięki przygotowaniom do aukcji, ktoś odkryje w sobie jakiś talent. Ja na przykład ciągle myślę o robieniu na drutach. Nie pytajcie mnie dlaczego i co chcę robić na drutach. Facet jestem i nie znam na to odpowiedzi.

Haha, pewnie chcesz skarpety zrobic? co by stopy ogrzac i chrypki znowu nie dostac:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko i Juleczko idzie do Was misio, idzie lalka, malpka, piesek no i chomik idzie. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi zyczeniami, bo to dzien radosny wielce...... macie juz o roczek wiecej.:wave: STO LAT !!! Sloneczka nasze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - najważniejsze - STO LAT STO LAT DZIEWCZYNKI!!!!!!

Dużo dużo dużo zdrówka! Życzę Wam z całego serca żebyście mogły tańczyć! Jak najszybciej :*:* :hug:

 

Po drugie - dziękuję Redakcji! Cieszy mnie odpowiedź od Państwa - szykujmy się zatem!!

 

I po trzecie dziękuję za brak krytyki :D I szykujmy ogrom pięknych fantów :) albo smacznych fantów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynkom uściski, całuski i życzenia zdrowia i uśmiechu na najbliższe 100 lat

:hug:

 

 

Redakcji podziękowania za kolejną szansę na to, by obronić tezę,

że świat nie jest taki zły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie? Za Gazetą Wyborczą:

 

"Dawno, dawno temu pewien chłopiec przyszedł do dziadka, by poskarżyć się na przyjaciela, który wystrychnął go na dudka. Chłopiec był zły i rozżalony. Dziadek, stary Indianin Cherokee, przygarnął wnuka i opowiedział mu następującą historyjkę:

 

- Czasami czujemy ogromną nienawiść do tych, którzy bez żenady biorą od nas i ani przez chwilę nie zastanowią się nad tym, co robią. Ale nasza nienawiść nie szkodzi innym, ona tylko wciąga nas samych w dół. To tak, jakbyś wypił truciznę i pragnął, by ktoś inny, twój wróg, umarł. Wszyscy borykamy się z takimi uczuciami. Wyobraź sobie, że żyją w nas dwa wilki: biały, który jest dobry, nie szkodzi nikomu, żyje w zgodzie ze wszystkimi dookoła i nie obraża się na każdym kroku. Jest radosny, spokojny, pokorny, szczodry, życzliwy, serdeczny, pełen nadziei, dobroci, współczucia, prawdy i wiary.

 

A ten drugi , czarny wilk O rety! Najmniejszy drobiazg powoduje, że zaczyna się wściekać! Cały czas walczy ze wszystkim i wszystkimi. Jest pełen złości, zawiści, zazdrości, fałszywej dumy, kłamstwa, wyższości, chciwości, pychy. Często użala się nad samym sobą, jest smutny, ma też żal do innych, męczy go poczucie winy i krzywdy. Naprawdę trudno żyć z tymi dwoma wilkami w środku, zwłaszcza że każdy z nich chce dominować.

 

Chłopiec spojrzał uważnie w oczy dziadka i zapytał: - A który wilk wygrywa?

 

Stary Indianin odparł: - Ten, którego karmisz".

 

Kochani, karmimy białe wilki i pomagamy naszym małym Różyczkom. Będą zdrowie i silne - my im w tym także pomożemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...