Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

craver, Ty zobaczysz jaka walka o ten obraz będzie.

 

To celowy chłit merketingowy ;) Buduję atmosferę, działam na wyobraźnię... Przy okazji upiekę dwie pieczenie przy jednym ogniu. Kiedy ktoś spyta o cenę moich łobrazków, podam tą w jakiej "zwykle idą na aukcjach" ;) To, że charytatywnych można przemilczeć... :)

 

Carver,może Sie fachowo przykuj do Swojej sztalugi?

 

Kajdanki mam, tylko nie pamiętam gdzie jest kluczyk... Pozwolisz, że poprzestanę na przykuciu mojej uwagi do obrazka. Zawsze to trochę mniej bolesne, jak coś pójdzie nie tak ;)

 

Czy ktoś wie, gdzie podziała się moja niebieska farba? Mam tylko czerwoną... To może machnę maki?

Dobrego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fant na licytację - kalendarz przekazany przez zabrzańskie cheerleaderki ENERGY, format A3, wysokiej jakości papier (sztywny, błyszczący), 15 kart (12 miesięcy+okładka+2 dodatkowe strony na wpisywanie wyników meczów i odliczanie np. do finału ulubionej dyscypliny)

Szerszy opis tu: https://www.facebook.com/CheerleadersEnergyZabrze ale chyba co ważniejsze to napisałam :)

Mirku - wysłać go do Ciebie czy zostawić na licytację na forum?

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pochorowały nam się dzieciaczki. Najpierw Julusia do której po dwóch dniach dołączyła Karolinka. Natomiast Krzyś coś przebąkuje, że czuje się tak jakoś. Jednym słowem szpital.

Jutro już tłusty czwartek i akcja sprzedaży pączków na rzecz trójki dzieciaczków. Naszych dzielnych bliźniaczek i 5 letniej Martynki. Jak pójdzie? nie mam pojęcia, ale wiem, że mocno pracowałem aby ta akcja była udana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...