Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Miras. U Was jak zwykle tyle się dzieje. Gdy Księżniczki wyruszą do przedszkola to będzie wielkie wydarzenie rodzinne. I do tego tyle przed nimi wyścigów na kółkach. Życzę dużo zdrówka dla dziewczynek, byście pogodnie przetrwali przedwiośnie.

Na kiedy planowana jest aukcja w Muratorze? Nie chciałabym jej przegapić, a niestety nie jestem już na forum tak często jak kiedyś. Szczególnie w oko wpadła mi lawenda Carvera. Cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Dzięki za dobre słowa odnośnie lawendy... :) Obrazek chyba nie jest wart, aż tak dobrych opinii...

 

No to przyszedł czas na pokazanie kolejnego obrazu :) Tylko trzeba jeszcze troszkę poczekać. Niech sobie spokojnie wyschnie, odparuje terpentynę i przy okazji rozniesie piękny żywiczny zapach... :)

Do zobaczyska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżych zdjęć nie mam, a te niedzielne zostały w pracy. Jutro czeka nas mała wyprawa do Poznania, ale tym razem bez Krzysia. Będziemy się konsultować i radzić co najlepsze dla naszych księżniczek. Nasz dzielny przedszkolak zostaje pod opieką groźnej babci i wściekłego kota :)

Oczywiście w dużym moim ubarwieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jesteśmy. Droga przebiegła dość spokojnie. Natomiast sama wizyta u Pana profesora dość długa i męcząca, ale tylko z naszego powodu. Przygotowaliśmy sobie trochę pytań i nie dawaliśmy się zbyć. Obie córeczki nadają się na zastosowanie toksyny botulinowej. Pytaliśmy się o różnice i korzyści z zastosowania toksyny botulinowej w porównaniu z fibrotomią. Pan profesor zdecydowanie jest za toksyną botulinową i trudno się z nim nie zgodzić gdy bierze się pod uwagę fakt, że fibrotomia to trwała ingerencja w tkanki miękkie. Drugie ważne pytanie to wózki dla dziewczynek. Pan profesor sam przyznał, że to bardzo dobry pomysł. Nasze córeczki mają szansę na to że będą chodzić, ale to chodzenie będzie wymagało od nich dużo wysiłku i nie wyobraża sobie, żeby dziewczynki były bez wózków jako sprzętu pomocniczego. Dla ich rozwoju intelektualnego powinny mieć szansę na niezależność. Było też trochę innych pytań, ale o nich innym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku !

 

Świetnie, że uzyskaliście odpowiedzi na zadawane przez Was pytania !

 

Pan Profesor - już mi się podoba!:)

 

A swoją drogą - to najlepiej sobie zapisywać wszelkie pytania - watpliwości,

bo potem w czasie wizyty - wszystko gdzieś umyka i pozostaje w głowie

jedynie lęk !!

Gdy jestem u swego kardiologa to zadaję najbardziej (zdawałoby się)

najprostsze pytania i dostaję odpowiedź - lub wyjaśnienie , co i jak !

 

Teraz musimy uzbierać finanse na dalsze potrzeby Księżniczek ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne drobiazgi na licytację :)

Reprodukcje obrazów malowanych ustami na pocztówce, bilecikach do prezentów i zakładkach do książek :) Moim zdaniem piękne prace, myślę że można wystartować od wywoławczej 5 zł za ten zestaw- nie dużo ale grosik do grosika .. i sami wiecie ;)

Zresztą nabywając takie produkty pomagamy artystom a zakupując je na licytacji pomagamy Księżniczkom - czy to nie cudne?!!? :)

k1.jpg

bileciki.jpg

Jak uważacie - znajdą takie przedmioty swoich nabywców? Mogę jeszcze zamówić np. Kartki Wielkanocne lub kartki z innymi motywami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kendrusiu, jak tak dalej bedzie jak jest, to pewnie bedziesz zamawiac kartki na Boze Narodzenie.... bo na Wielkanoc nie zdazymy ruszyc z aukcja. Ja jestem niecierpliwa i dla mnie to sie straaasznie przedluza. Pozdrawiam Was serdecznie.:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiem. Napisałam prośbę, wzięli pod uwagę, ustalali coś z Mirkiem, jak zrozumiałam. Ale od tego czasu zero informacji, w każdym razie ja mam zero informacji. Może Mirek wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...