Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziś całe popołudnie spędziłem sam na sam z całą trójką dzieciaczków. Wyczyn jak na prawdziwego mężczyznę przystało, prawda? Mama Edyta miała ważne i mniej ważne sprawy do załatwiania i tak nam po cichu czmychnęła. Co robiliśmy? No wiadomo to co może robić facet z trójką dzieci, bałaganiliśmy :) A tak poważnie to między innymi opowiadałem naszej trójeczce o aukcji, która właśnie teraz odbywa się na forum muratora. Już prawie pod sam wieczór zacząłem robić zdjęcia kolejnych przedmiotów, które chciałbym wystawić na aukcję i wtedy przyczłapał do mnie Krzyś. Tak patrzy na mnie i pyta się co robię, dlaczego. Po krótkich wyjaśnieniach Krzyś wrócił do łóżeczka, przynajmniej tak mi się wydawało. Nagle patrzę a obok mnie stoi Krzyś z zabawkami i mówi: "tatusiu te zabawki też sprzedamy żeby siostrzyczki mogły chodzić, ale zygzaka mcquena i złomka sobie zostawię dobrze..."

Nie będę pisał wam jaka była moja reakcja, bo mogła być tylko jedna. Jestem dumny, że mam tak kochanego syneczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tomek B.. nie wiem jaki dokładnie masz i jeśli podasz nazwę albo zdjęcie będzie łatwiej. My szukamy dla naszej Karolinki tylnego Rolatera. To coś takiego jak podawałem na linku http://pionizator-dla-dzieci.blogspot.com/2014/07/pionizator-dla-dzieci-crocodile.html

Jeśli twój będzie miał podobne funkcje to chętnie weźmiemy. Takie sprzęty są bardzo drogie, a nam nie zależy na nabijaniu czyjejś kieszeni. Byłoby super gdyby był to taki którego szukamy.

Natomiast to co ty szukasz to dopiero koszt. My nawet nie myślimy o czymś takim. Cholernie drogie ustrojstwo.

Mam prośbę napisz nam coś więcej o twojej córeczce. Oczywiście jeśli możesz. Być może podpowiesz nam parę rzeczy, a być może to my będziemy mogli pomóc Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Prababki...Miras po 40 zaczyna się nowe, lepsze życie.. u Ciebie ma szansę się to sprawdzić Tego z całego serca Ci życzę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, niech wszystko to, czego pragniesz najbardziej,

spełni się, ziści, dokona i niech cieszy przez kolejnych, dobrych 40 lat.

Wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin :)

 

Tort urodzinowy dziś jadłam, bo moja Mama też ma dziś urodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek,

ja po raz pierwszy u Ciebie....... przeczytałem pierwsze 10 stron, obejrzałem filmiki i się rozjechałem.........

Jesteście WSPANIAŁYMI ludźmi, wielką rodzinką, która mimo okrutnego losu daje radę.

Ściskam dziewczynki i no i brata.

Trzymam za WAS kciuki. Ściskam gorąco!!

No i najlepszego z okazji szlachetnego wieku :D

Muszę się dookoła rozejrzeć, może ktoś by sypnął kasą (mam 2 firmy na celu) ale niestety w tej chwili nie mogę nic obiecać.

Działam od jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...