Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo chcielibyśmy się spotkać i mogę jedynie skromnie prosić wszystkich aby znaleźli chwilę czasu dla nas. Dziewczynki od kilku dni mówią o wycieczce gdzie będzie tylllleee cioci i wujków :) Dla nas rodziców to okazja aby osobiście każdemu z was podziękować i powiedzieć jak jesteśmy wam wdzięczni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos straszna cisza w naszym wątku. Ciekawe dlaczego? Czyżby to czas żeby zamknąć wątek księżniczek?

 

Z najnowszych wieści posłusznie melduję, że dziewczynki od początku roku przedszkolnego nauczyły się już trzech nowych piosenek i dwóch wierszyków. Powstała niezliczona ilość rysunków. Wczoraj jadąc z dziewczynkami doszedłem do wniosku, że radio w samochodzie jest niepotrzebne bo dzieciaczki albo nadają labo śpiewają. Każdy kto będzie na Spotkaniu Forumowiczów będzie mógł się osobiście przekonać jak te nasze sikorki nadają :)

Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Cos straszna cisza w naszym wątku. Ciekawe dlaczego? ...

A może dlatego, że i Ciebie i dziewczynek zbyt często tu nie ma :) Zaglądam często, a tu nic i nic i nic....Raz na kilka tygodni jakaś skąpa informacja. Ale mimo wszystko nie zamykać wątku. W żadnym wypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, dużo czyta ale nic nie mówi :)

 

Mirku, żałuję bardzo, że mnie jutro nie będzie. Szykowałam się, chciałam zobaczyć dzieci. Ale cóż, wypadły mi sprawy służbowe w zupełnie innej części Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak było. Fantastycznie, choć jak zwykle mieliśmy przygody. Mieliśmy iść na spotkanie na pieszo. Pozwiedzać i takie tam. Jednak jak tylko wyszliśmy z hotelu zaczął padać deszcz. Szybka zmiana planów, jedziemy samochodem. Edyta zostaje przed parkingiem a ja i Krzyś idziemy po samochód. Wyjeżdżamy z podziemnego parkingu i grach. Okazało się, że relingi em zahaczyliśmy o coś co sobie wisiało. Szybki demontaż, czas leci, spotkanie się zaczyna. Ok udało się, wyjeżdżam pakuje rodzinkę i na spotkanie. Dojeżdżamy na miejsce, coś mi nie pasuje. Już wiem, zapomnieliśmy prezentu. Szklane serduszko z podziękowaniami dla forumowiczów i redakcji zostało przed parkingiem. Edytka zarządziła, że wracamy. Dobra, szybko jedziemy pod parking. Nie ma, ktoś już je sprzątnął. Trudno, jedziemy na spotkanie. Dojechaliśmy z grobów minami. Nikt nie krzyczał i nikt nikogo nie obwiniał, stres sam się udzielił. Wchodzimy na spotkanie, mnóstwo ludzi. Ludzi, którzy witają nas uśmiechem i tak zwyczajnie podchodzą jakbyśmy się znali co najmniej sto lat. Serdeczne uściski, łzy wzruszenia. Momentalnie spadło z nas (Edytka i Ja) całe napięcie. Dziękujemy :) Edytowane przez Miras12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Miras to gratulacje po takich akcjach byliście oazą spokoju na wejściu:lol: siem pochwalę że osobiście od Juleczki czekoladkę z Księżniczkami dostałam:lol2: tyle że mnie Synuś własny dobra doczesnego pozbawił:rotfl: cała Rodzinka jest super:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirasku, jak czytam o tym co Wam się przydarzyłoprzed spotkaniem to potwierdzam…Tylko prawdziwy facet potrafi zostawić towszystko za sobą i wejść z uśmiechem i spokojem na salę. Szacun Wam zato. Księżniczki wspaniałe, miło było je zobaczyć w realu, choć widząc je osobnotrudno mi było odgadnąć która to Julka a która Karolinka. Były cudowne jakbez tremy wtopiły się w tłum i wywijały na wózeczkach. Krzysiu…miły, mały, odpowiedzialny facet dbający o swoje siostrzyczki.Edyta ciepła, sympatyczna oazaspokoju.

 

PozdrawiamWas serdecznie, dziękuję za słodki upominek i mam nadzieję, że do domuwróciliście bez sensacji a dziewczynki bez problemu wstałydo przedszkola.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzę po wątkach dziękując za spotkanie i wiem co napisać.

Dotarłam tutaj i brakuje mi słów.

Wydawało mi się, że wiem jacy jesteście, co robicie jakie macie plany czytając wątek czy prowadząc z Wami rozmowy telefoniczne, ale to co zobaczyłam przerosło moje wyobrażenia.

Mirku, Edyto - jesteście BOHATERAMI.

Dziękuję, że przyjechaliście.

 

Nie mam nic więcej do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja baaaaaaaardzo żałuję, że nie udało mi się dotrzeć (z przyczyn niezależnych ode mnie) na spotkanie i poznać Was osobiście :(

W przyszłym roku nawet jak się będzie paliło, wsadzam chłopaków w pociąg i przyjeżdżam.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :)

 

PS. Miras, przyznaję, że ostatnimi czasy rzadziej tu zaglądałam, a to dlatego, że nie było z Twojej strony żadnych nowych wpisów :)

Tylko nie zamykaj wątku, musimy koniecznie wiedzieć co słychać u Dziewczynek. Kochane Księżniczki i ich dzielny braciszek na stałe zamieszkały w naszych sercach i tak łatwo nas się nie pozbędziecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miras, było mi niezmiernie miło poznać osobiście całą Waszą Rodzinkę.

Jesteście niezwykle ciepłymi ludźmi, tyle w Was spokoju i dobrej, pozytywnej energii.

Księżniczki urocze, Krzyś taki opiekuńczy.

Po spotkaniu jeszcze bardziej zaciskam kciuki za wszystko,

co doprowadzi do pełnej sprawności dziewczynek.

A czekoladkę od Julci zachowam na pamiątkę :)

Najserdeczniejsze uściski wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...