Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i prawie wszyscy jesteśmy zdrowi :) Oczywiście cała wina spadla na mnie, że to niby Ja pozarażałem. Niech tam sobie gadają, Ja swoje wiem i już:)

Z racji dość dużego przeziębienia dziewczynek nasz drugi botoks został trochę odsunięty w czasie.

Z lepszych i ciekawszych wieści to napisano o dziewczynkach w naszej lokalnej gazecie. Opisano akcję Jasełek i ogólnie jak to nasze dzielne dziewczynki sprawują się w przedszkolu. Julia i Karolinka poleciły natychmiastowe wycięcie artykułu i schowanie go w skrzyni pamięci :)

Mała prośba do wszystkich, którzy wiedzą coś więcej na temat bazarków itp. na Facebook-u. Mile widziane wszystkie porady dotyczące tematu.

Edytowane przez Miras12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg zniknął już zupełnie. Rano ptaki ćwierkają jak szalone. Czyżby już miała nadchodzić wiosna?

Jak dla mnie to mogłoby jeszcze choć trochę pomrozić. Zaś z drugiej strony fajnie byłoby wyjść z dziewczynkami na jakiś spacerek. Oczywiście jak to wyżej opisane paskudne przeziębienie się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w imieniu księżniczek. To już pięciolatki. Jak ten czas szybko leci.

Dziś też Karolinka przeprowadziła bardzo poważną rozmowę na temat swojej choroby. Na tyle poważną, że dość mocno jej słowa ścisnęły moje serce. Jednak dziś o tym nie napiszę. Dziś są urodzinki i czas radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zboczenie zawodowe. Nas tez to boli, ale Karolinka powiedziała mi wprost tak.

"Tatusiu nie umiem chodzić i jeszcze nie pozwalasz mi siedzieć. Nie widzisz, że jak inaczej siadam to się przewracam i jest mi niewygodnie..."

No i co zrobić. Niestety w tym co Karolinka powiedziała ma rację. To już pięciolatki, które potrafią powiedzieć swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...