Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witamy wszystkich i choć już po świętach to chcemy życzyć wszystkim Wszystkiego Naj...

Pierwsza i najważniejsza sprawa. Dziękujemy wszystkim za mądre słowa, które mam nadzieję dotrą do niektórych próżnych ludzi. Żeby było jasne mam tu na myśli ludzi, którzy od czasu do czasu zaglądają na forum ale nigdy do niego nie należeli. Żeby było jeszcze bardziej jasne i zrozumiałe dla wszystkich. Pisałem tutaj o dalszej rodzinie mojej żony. Rodzinie, która nawet czasami myli nasze córeczki z chłopcami. Kto wam dał prawo do oceny mojej rodziny. Nigdy nas nie odwiedziliście. Nigdy nawet nie zadzwoniliście, a moje imię to Mirek nie Maciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich i choć już po świętach to chcemy życzyć wszystkim Wszystkiego Naj...

Pierwsza i najważniejsza sprawa. Dziękujemy wszystkim za mądre słowa, które mam nadzieję dotrą do niektórych próżnych ludzi. Żeby było jasne mam tu na myśli ludzi, którzy od czasu do czasu zaglądają na forum ale nigdy do niego nie należeli. Żeby było jeszcze bardziej jasne i zrozumiałe dla wszystkich. Pisałem tutaj o dalszej rodzinie mojej żony. Rodzinie, która nawet czasami myli nasze córeczki z chłopcami. Kto wam dał prawo do oceny mojej rodziny. Nigdy nas nie odwiedziliście. Nigdy nawet nie zadzwoniliście, a moje imię to Mirek nie Maciek.

 

 

No to teraz WSZYSTKO jasne. Poświąteczne pozdrowienia dla dzielnej piątki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja już dawno podzieliłam rodzinę na część, z którą utrzymuję kontakt i drugą część, z którą jest mi nie po drodze. I przestałam się zajmować drugą częścią ;)

Wózki są potrzebne, bo dają dziewczynkom samodzielność. Nie sądzę, żeby wpłynęły czy opóźniły chodzenie. A na pewno dają nowe możliwości a to wpływa na rozwój. Umysłowy. Więc jestem za i od początku byłam. Ze względu na rozwój dzieci a nie na waszą wygodę. Ba, waszej wygody jakoś nigdy nie rozpatrywałam, hmm... ludzie mają dziwne pomysły.

 

Bardzo jestem ciekawa skutków botoksu. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcio kochana masz 100 % racji w tym co piszesz. Na początku gdy dowiedzieliśmy się o chorobie dziewczynek urwał nam się kontakt z niektórymi ludźmi. Oczywiście spotykamy się gdzieś czasem przypadkiem i tyle. Czasem zdarza się, że niektórzy wręcz odwracają głowy. Tylko nie wiem czy z własnego wstydu czy własnej głupoty. O mnie rodzina żony jakaś tam dalsza, bo tak trzeba to nazwać, może mówić co chce. Natomiast od moich dzieci, a szczególnie od żony wara wam. Nie macie prawa jej oceniać i Ja wam na to nie pozwalam. Osobiście uważam, że odeszli ci pseudo przyjaciele. Zyskaliśmy nowych prawdziwych przyjaciół czyli was wszystkich, całe forum. Takich przyjaciół którzy są z nami w trudnym czasie i za to wam dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najwyższy czas wrócić do ważniejszych spraw.

Otóż naszym córeczkom tak się spodobały święta, pisanki, baranki itd. że postanowiły same z siebie zrobić pisanki. A oto efekt, który przerósł nasze oczekiwania. Ba, my nawet tego nie oczekiwaliśmy. Całe zdarzenie to był moment, któremu towarzyszyła złowroga cisza :) A im więcej jest tej ciszy tym większa zabawa.

 

http://i3.fmix.pl/fmi1452/fd6f0eb5000c749456fd7c22/zdjecie.jpg

 

http://i2.fmix.pl/fmi1607/631f1780000b6b9256fd7c2d/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi221/b4f0364f0015154656fd7c39/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi340/ad7b73250028cf0d56fd7c59/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Ewo jakby to powiedzieć żeby dobre zabrzmiało. Na fotel to ja Karolinkę przyniosłem żebyś wdziała jak pięknie pokolorowała naszej kochanej cioci ścianę i szafę pokoju. Oj nie wiedziałem co mam pierwsze szorować, szafę, ścianę czy może Karolinkę. Ciocia Karolci mówiła że to nic nie szkodzi i tak miała malować itd. No bo co biedula miała powiedzieć. A było tak cicho i żadne inne nie podkablowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No i teraz ma się czym pochwalić. 29 organizujemy festyn dla naszych dziewczynek pod hasłem "Dzieci Dzieciom"

Będzie to połączenie Dnia Dziecka z koncertem dla naszych księżniczek. Festyn odbędzie się w pobliskiej miejscowości Jaczów. Oczywiście wszystkich Was serdecznie zapraszamy. Będą liczne atrakcje itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach wydarzyło się coś niesamowitego. Nasza kochana Karolinka zrobiła prawie cztery kroczki. Do tej pory jak robiła pierwszy kroczek traciła równowagę i zwyczajnie zaliczała bęcka. Tym razem sama opanowała równowagę i kolejny kroczek :) Tak właśnie udało się zrobić prawie cztery. Dla mnie i żony to to bardzo ważne wydarzenie. Coś się zmieniło, coś ruszyło. Może niewiele ale zawsze coś. Jest siła i energia do działania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra!!:wiggle:

Brawo dla Karolinki!!!

 

Jaka to dla Was, Rodziców, nagroda za Wasze wysiłki!

Takie (dla innych drobne, a dla Was i dla nas doniosłe) wydarzenia pozwalają jaśniej patrzeć w przyszłość!

:hug::hug:

 

A że nikt nie pisze, to trudno. Wiosna, spacery, ogródki, budowy, inne sprawy... Najważniejsze, że czytamy i cieszymy się razem z Wami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Karolinki! Czekamy na Julci pierwsze kroki! Mogę sobie tylko wyobrazić co czuliście patrząc na Karolcie! Ja nigdy nie zapomnę pierwsze samodzielne kroki mojego brzdąca.

Mirku, udanego koncertu i aukcji Wam życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby jednak ten botoks zaczął działać!???

czekam na więcej.

 

a z aukcją, zaczęłam myśleć ale ciężko mi idzie, dopiero po 23 siadam do kompa w celu rekreacji a z myśleniem o tej porze kiepsko... mówiąc prosto- nawet nie wiem, czy mam coś, co może być fantem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...