Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pozwolenie na budowę domu od czego zacząć załatwiać papiery?


Amelka_

Recommended Posts

Witam:rolleyes:

 

od jakiegoś czasu czytam interesujące mnie wątki budowy podobających się mi projektów aż nadszedł czas, że sama za moment zostanę właścicielką działki budowlanej i tu zaczynają się problemy a właściwie moja niewiedza :confused:

 

Aby nie marnować czasu chciałabym jak najszybciej zacząć załatwiać wszystko związane z otrzymaniem pozwolenia na budowę.

 

Moja prośba czy mógłby mi ktoś jak blondynce (oczywiście nie obrażając blondynek- żarcik taki :) ) wytłumaczyć w jakiej kolejności i co powinnam załatwiać ? Nie chciałabym tracić zbędnie czasu na latanie po urzędach i donoszenie dokumentów bo zacznę nie od tego co należy :bash: i dlatego chciałabym zacząć załatwiać to co powinno być załatwione pierwsze i dalej..

 

Proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję opcję najłatwiejszą i najlogiczniejszą

 

udać się do urzędu gminy/miasta i zapytać czego potrzeba

zazwyczaj z powodu powtarzalności tego problemu mają to już wydrukowane na kartkach lub wywieszone gdzieś na ścianie...

 

zazwyczaj zaczyna się od warunków zabudowy/ wypisu z planu zagospodarowania przestrzennego

to należy "zdobyć" pierwsze i resztę uzupełnić wedle tychże warunków i pozostałych "wytycznych kserokopiarkowych"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...