Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

Witam,

 

przestrzegam przed nieuczciwym wykonawcą:

 

Fifma MOSAICO s.c. A.ZBICIAK M.MISZTAL

LUBLIN UL. NOWY SWIAT 32

STANOWCZO NIE POLECAM !!!!

 

KOMPLETNA PORAŻKA, nie potrafili poradzic sobie z niczym, mysle ze nie nadaja sie kompletnie do prowadzenia firmy w tej branzy

Mam setki zdjec ich fuszerek w kazdym pomieszczeniu, pełna kompromitacja.

Po fakcie od kilku osob dowiedzialam sie jaka o nich opinia wsrod klientow krazy - ze oszukuja wszystkich, ze maja robotnikow z lapanki, bo nikt u nich nie chce pracowac bo nie chca kasy placic i ze w ogole robia byle jak za duza kase, nie pilnuja zadnej budowy i swoich podwykonawcow. I ze juz kilku klientow mialo z nimi niezle przejscia i ze na pewno nie jestem pierwsza w tym temacie

BARDZO nieuczciwi, wredni i niemili.

Po wizytach u prawnika NARESZCIE ROZWIAZALISMY Z NIMI UMOWE

Edytowane przez gosia-goja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wow -jesli na zywo wyjdzie tak jak na wizualizacjach to gratuluje!!!Dla mnie odwaznie z ta turkusowa mozaika i limonkowa kuchnia,alel z pewnoscia dodaje "pazurka".

Jesli pozwolisz bede podgladac i oczywiscie zycze powodzenia!!!

Co do drzwi-widzialam takie lakierowane na"zywo" i wygladaly bardzo ladnie ,ale te z szybkami przezroczystymi tez piekne....Ach te wybory:lol2::rolleyes:

No i mnie sie oczywiscie najbardziej podoba wersja 2 lazienki gornej-pewnie dlatego ze to chyba "moje " kafelki:lol2:

Edytowane przez GUMISIOWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie gosia-goja w Twoim wątku :)

Sypialnie będziesz miała bardzo glamour,firanki ITALISSIMA HOME EVA MINGE-tez mi się podobają,ale bielutkie-z tym,że cena pewnie zbójcza ;)

Jeśli chodzi o łazienkę górną to jestem za czarno-białą ,turkusowa łazienka nie przypała mi do gustu.U mnie tez będzie na dole łazienka czarno-biała z brązem :D

Drzwi podobają mi się najbardziej białe z szybami białymi matowymi:yes:A i zapomniałbym projekt holu jest genialny :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jeszcze raz przejrzałam twoje wizki i bardzo mi się podoba: Twój salon z mniam limonkową kuchnią, przedpokój, sypialnia jakaś zbyt ciemna, a wersja z turkusem jak dla mnie pstra.

Zgaduję, ze wybrałaś łazienkę nr 2, i tu znów ten turkus mi nie leży.

 

ciekawie sie zapowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome: Gosiu

 

Inspiracja goni inspirację :D Ja mam jakąś tam "wstępną" koncepcję pomieszczań, ale znająć moją zmienność jeszcze wszystko się może zdarzyć :lol2:

 

U nas też przestój w wykończeniówce, więc nawet nie zakładam swojego wątku :)

 

Życzę Ci aby wszystkie Twoje zamierzenia zostały w 100% zrealizowane :)

 

Pozdrawiam ciepło :)

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam, przyszłam do Ciebie żeby nie zaśmiecać wątku Gumisiowej u mnie schody dywanowe odpadają mamy już wylane betonowe trzeba je tylko białym kamieniem obłożyć i chcemy calutkie białe nawet z podstopniami. Niestety najgorsze jest to że nie wiem jakim kamieniem to obłożyć przeczytałam co pisałyście u Gumisiowej i muszę trochę o tym teraz poczytać, bo na inspiracji, którą wkleiłam pisało, że te moje schody są z corianu, ale ja już u dwóch kamieniarzy byłam i obaj mi powiedzieli, że niestety u nich tego nie mają:( no i nadal jestem w kropce. Pozdrawiam:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...