Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

Witam się i ja w Twoich "progach":rolleyes: Zapowiada się kolejny super domek:yes: Podglądałam z ukrycia, ale w końcu musiałam coś napisać bo zrobiło mi się Ciebie żal przez te Twoje stresy z fachowcami ;);) Większość z nas to przeżywała, pewne rzeczy trzeba niestety olać, pewnych nie popuścić i walczyć o swoje:rolleyes: Najważniejsze, żebyś w tym wszystkim nie przestała lubić tego miejsca i miała jak najwięcej fajnych wspomnień z tego okresu budowy i wykańczania, bo potem mimo wszystko miło się to wspomina :p Życzę jak najmniej stresu (szczególnie w Twoim stanie) i szybkiej wprowadzi :hug::hug:

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gosiu, mam nadzieję,że tym razem ekipa okaże sie celnym strzałem :hug:

Wiem,ze teraz masz inne sprawy na głowie, ale zapytam, w wolnej chwili jeżeli pamiętasz napisz mi proszę, z jakiego materiału są wykonane Twoje listwy przypodłogowe, jaka jest ich wysokość, producent i cena.

Pozdrawiam Tequila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gosiu, ja ostatnio rzadko bywam na forum, a jak jestem to podczytuję, a na odpisywanie czasu brakuje.

 

Odnośnie postępów u Was w domku, schody są przepiękne! Bardzo mi się podobają! :yes: Zabudowy meblowe też bardzo fajne,z czego będziecie mieli blat w części prysznicowej?

 

Kiedy będziecie mieć kuchnię i na kiedy planujecie przeprowadzkę?

 

Narożnik ładnie się prezentuje, jaka to firma?

 

Gosiu współczuję przepraw z ekipami, niestety trafić na porządną wcale nie jest ta łatwo. Naprawdę powinnaś wyluzować i trochę odpuścić nie ma sensu się tym przejmować w Twoim stanie! Na kiedy masz termin? Imię dla córuni wybrane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Agnes

jak mam byc szczera to NIC

Panowie robia caly czas poprawki po poprawkach, a jest to praca ktorej nie widac.

Bo jakby ktos przyzedl do mnie do domu to by sie zastanawial czemu nie meblujemy i nie sprzatamy, ale wtajemniczeni wiedza ze jeszcze mnostwo poprawek typu wymiana siikonow w obu lazienkach, doczyszczanie fug, poprawianie sufitow i scian, demontaz i ponowny montaz kabin, baterii itp

 

Takze moze pod koniec tygodnia cos sie zmieni w wygladzie domu.

Dzisiaj zaczyna sie 9 TYDZIEŃ OPOZNIENIA firmy wykonczeniowej i Panowie uwazaja ze wszystko jest w porzadku........./no comment/

 

To faktycznie masakra.

Trzymam kciuki Kochana aby to szybko się zakończyło i czekam na dalsze relacje i foteczki już z kolejnego etapu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana to aż pol rolki :-) niestety mi tyle nie zostanie, bo tu wchodzi w gre przesuniecie wzoru o jakies 60cm, wiec to sie inaczej uklada :-)

Jeszcze nie mam na scianie :-);)

 

 

Tapeta bardzo mi się podoba .Więc szybciutko pobiegłam do sklepu i zamówiłam ją . Będę ją kładła jednak w innym miejscu - w przedpokoju . Niestety wiem , że zabraknie mi 40 , 50 cm. / po uwzględnieniu przesunięcia . Szkoda mi było zamawiać aż 2 rolki .

Czy taka ilość ci może zostanie ? . Mogę poczekać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ania

nie nic z tych rzeczy, jeszcze chwila :)

 

Na moim forum cicho bo u mnie na budowie dzieki NAJGORSZEJ FIRMIE W LUBLINIE nie dzieje sie nic !!!

 

Może to niewielkie pocieszenie, ale sądzę, że większość z nas na pewnym etapie budowy miała wrażenie, że na najgorszą firmę budowalną w swoim mieście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Gosiu po raz pierwszy :welcome:

Przyglądałam się z ukrycia ale w końcu postanowiłam napisać :) byłaś moją inspiracją co do powiększenia okna tarasowego w salonie u nas na razie duża dziura. Pisałaś że drogie, mogę spytać o cenę ? Łazienka zapowiada się cudownie u siebie chyba zrobię podobną :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powiedzenie do trzech razy sztuka sie nie sprawdzilo.

A w zasadzie firma, z ktora podpisalismy umowe na wykonczenie calego domu sie nie sprawdzila.

KOMPLETNA PORAŻKA, nie potrafili poradzic sobie z niczym, mysle ze nie nadaja sie kompletnie do prowadzenia firmy w tej branzy

Mam setki zdjec ich fuszerek w kazdym pomieszczeniu, pełna kompromitacja.

Po fakcie od kilku osob dowiedzialam sie jaka o nich opinia wsrod klientow krazy - ze oszukuja wszystkich, ze maja robotnikow z lapanki, bo nikt u nich nie chce pracowac bo nie chca kasy placic i ze w ogole robia byle jak za duza kase, nie pilnuja zadnej budowy i swoich podwykonawcow. I ze juz kilku klientow mialo z nimi niezle przejscia i ze na pewno nie jestem pierwsza w tym temacie

 

Po wizytach u prawnika NARESZCIE ROZWIAZALISMY Z NIMI UMOWE

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naprawdę współczuję przebojów Gosiu. Podglądam Twój wątek od jakiegoś czasu i aż dziwię się, że tyle wytrzymałaś. Mam nadzieję, że znajdziesz ekipę fachowców z prawdziwego zdarzenia i zatrze się ten budowlany zgrzyt:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszłam się przywitać, ponieważ od jakiegoś już czasu śledzę Twoją galerię :) nie ukrywam, że wiele Twoich inspiracji pokrywa się z moimi - nawet mam w kompie zapisane te same zdjęcia mebelków ) aż trudno mi było uwierzyć, że komuś może podobać się dokładnie to samo co mi :) Niestety ja z racji koniecznych oszczędności muszę często szukać tańszych odpowiedników . Jeszcze raz gratuluję postępów (mimo trudności, z którymi chyba każdy się boryka na budowie) i życzę pomyślnego zakończenia budowy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...