Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej hej

przybywam tu, bo któraś z dziewczyn zdenuncjonowała ciebie jako posiadaczkę siedziska, jakie wymysliłam u siebie w przedpokoju. od dłuższego czasu szukam ilustracji mojego pomysłu i cisza, aż tu naraz... pomysł zrealizowany w dodatku.

 

i stąd zapytuję - jak u ciebie przedstawia się kwestia wymiarów? chodzi mi w szczególności o wymiar (głębokość / wysokość) siedzonka. czy jesteś z tego zadowolona czy może być coś zmieniła, zmodyfikowała? a jaki jest wymiar prostokącików?

 

poza tym gratuluję odwagi - fajna chałupa wam wyszła, dość odważne tapety, szalone kolory, ale tworzy to wszystko ciekawą całość. garderoby i pluszowego chesterfielda absolutnie zazdraszczam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blat w kuchni to granit galaxy

sprawuje sie dobrze - czyszcze mikrofibra i pianka do szyb :)

 

star_galaxy.jpg

 

Dziękuję bardzo za odpowiedz :)

Jesteś z niego zadowolona i czy dziś byś go ponownie wybrała?

Czy jego pełna nazwa to galaxy star czy galaxy pytam ponieważ takie mi wujek google pokazuje :)

I jeszcze jedno pytanie jaki był koszt przy Twojej kuchni za całość i również jaka cena za m2?

Edytowane przez Agnes26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu garderoba jest cudna, ja też mam dużo skosów i to podobny układ, martwiłam się tym ale teraz widzę że nie ma czym i u mnie będzie dobrze ;)

Co do hokerów to również stawiam na wybór męża będzie pasować, a zegar namówisz przy dobrej okazji ;) mój M. też jak wybieraliśmy okna, upierał się że wszystkie tylko nie białe, a ostatecznie zamówiliśmy białe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie GALAXY STAR :lol2: z drobinkami. tedy na nim tak kurzu nie widac

Jestem bardzo zadowolona - mimo wysokich kosztow (bo metrow mam duzo i dodatkowo barek z pogrubianego blatu) i jeszcze raz bym go wybrala

Mezowi tez bardzo sie podoba - koszty wysylam na privka

 

Dziękuję serdecznie za odpowiedz i privka :)

Utwierdziłaś mnie w przekonaniu że mam go mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...