Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

Gosiu ja Cię cały czas podglądam, naprawdę zagęściliście ruchy i szybciutko idzie :)

 

Super, że w końcu wybrałaś włączniki i gniazdka ja nadal rozważam, masz już je może u siebie? Mogłabyś wrzucić ich realną fotkę? :cool: Możesz polecić sklep w którym kupowałaś? Jesteś mistrzynią w znajdywaniu atrakcyjnych sklepów internetowych :cool: Z FORSETI jestem mega zadowolona, praktycznie wszystko do 3 łazienek u nich kupiłam, kontakt super i ceny również, lepszych nie znalazłam :) Ze sklepu z oświetleniem pewnie też skorzystam :)

 

Wiesz już gdzie będziesz robiła siedzisko i pikowanie ściany?

 

Odnośnie hokerów, chyba wybrałabym biały tył i czarne siedzisko, tył będzie się fajnie komponował z pantonami, a czarne siedzisko praktyczne.

 

Jaką fototapetę chcesz do łazienki? Łazienki naprawdę fajnie się prezentują!

 

Pomysł na pokoik dodatkowy bardzo mi się podoba, do całych różowych pokoików dziewczynek nie jestem przekonana, choć jeśli dasz białe mebelki i biało szare dodatki to będzie ładniutko... Ważne aby nie przesadzić.

Z dziecięcych mebelków polecam firmę: PINIO my mamy i są naprawdę porządnie zrobione

 

U Filipa koleżanki widziałam TO łóżko i skrzynię i też fajne. Jednak reszta mebelków była biała. Cały taki komplet to dla mnie zdecydowanie za wiele.

 

Ewentualnie może w HAZEL WOOD stworzą i jakieś cudo pod Twój pomysł.

 

Jeszcze TEN sklepik ma fajne pierdółki dla dzieciaków

Edytowane przez Monia_22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gosiu,no w końcu się oficjalnie pochwaliłaś :),więc ja -tym razem już również oficjalnie gratuluję maluszka :hug::hug:.A po kolorze tapety wnioskuję ,że będzie to córeczka :wiggle:

 

Głosuję za białymi hokerami z czarnym siedziskiem :yes:

A pikowanego siedziska zazdroszczę przeoktutnie :p:P.Też miałam na takie chęci ,ale niestety nie znalazłam odpowiedniego miejsca na nie :no:

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ,w sprawie szarości niestety nie pomogę :rolleyes:,bo nie potrafię się zdecydować :p.U siebie mam oba odcienie :D

Jeśli chodzi o pokoik córeczki ,to pozostałe ściany ,zostawiałbym po prostu białe :yes:.Ja nie lubię bardzo kolorowych pokoi dziecięcych :no:.Dzieci i tak mają całe mnóstwo kolorowych zabawek ,książeczek ;).Jak dodasz jeszcze jakiś kolor to zrobi się za "ciapato";)Według mnie 2 ściany w tapecie ,w zupełności wystarczą i będą fajnym tłem dla reszty :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem własnie dobrze będzie to wyglądać :yes:.To ma być pokoik małej dziewczynki i fajnie żeby był stonowany ,lekki w odbiorze :yes: i nie bombardował dziecka tysiącami bodźców kolorystycznych ;).

Także ja jestem za tapetą ,reszta cała w bieli (ściany ,meble ) i będzie pięknie :).Nawet powiem Ci ,że gdyby to ode mnie zależało ,to tapeta byłaby tylko na jednej ścianie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywołana się melduję.

co do pokoju małej to tapeta na 1 ścianę a reszta ścian w jasnej szarości. będzie się ładnie odbijało z białymi mebelkami.

 

co do szarości w salonie - jak już ktoś mowił - w zależności od ilości światła. mój salon jest bardzo jasny i zdecydowałam się na dość ciemny szary i jest gites :)

 

a co do siedlisk przy barku to zdecydowanie jedno kolorowe, tak zeby sien ie wybijaly na tle barku. daj krzeslom przy stole grac glowna role :) (bo takto hokery beda odciagaly uwage]

Edytowane przez nicol21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu,

Co do pokoju małej to ja tez jestem za tapeta na jednej ścianie, ściany na biało lub jasniutki szary ( ja dałabym szary) popatrz sobie u Karoliny pokój jej córeczki. Fotel napewno będzie pasował !

http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimg593.imageshack.us%2Fi%2Fyg9l.jpg%2F

 

Co do szarego koloru na ścianie w salonie to jak dla mnie ten pierwszy. Ty masz juz ciemna podłogę na całej powierzchni więc niech ona gra pierwsze skrzypce. Na jaki kolor będziesz miała pomalowane resztę ścian ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biurko świetne!!! Fotelik - ładny ale z funkcjonalnością nie bardzo - miałam okazję posiedzieć na takim podczas jakiejś imprezy - pierwsze pół godz. ok, ale potem - niezbyt wygodnie.

 

Szafka rtv - ładna, fajnie będzie pasowała.

Czy widziałas może, jak świeca te lampy AZZARDO? Czy snop światła jest wąski czy rozproszony? Muszę oświetlić blat przy oknie (mam tam zlew i blat roboczy) i szukam czegoś co będzie ladne, dobrze świecące (chyba wzrok mi siada) i jeszcze nie rzucajace się w oczy (coby kiedyś nie przyćmiło lampy w pokoju/salonie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, potrzebujesz jednej czy dwóch lamp - jak na wizkach?

 

Ja nie lubię kwadratowych lamp - mimo iż ten styl lapy jak na pierwszym zdjęciu bardzo mi się podoba - tyle że w wesji okrągłej. Lampa z abażurem na zdjęciu jest fajna, wygląda elegancko, ale jej urok będzie wtedy gdy będzie w liczbie sztuk 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gosia !

Tworzysz fantastyczny dom !!!:jawdrop::jawdrop:

Bardzo lubię styl glamour :bye:.Fantastyczne wizualizacje i widzę,że urzadzone wnętrze będzie jeszcze fajniejsze :o

 

Podoba mi się właściwie wszystko.Szczególnie ,że kilka rzeczy mamy takich samych lub bardzo podobne :lol2: Np. biała konsolka do sypialni (nasza jest w białym lakierze),zwisy,lampa,kinkiety....:)

 

Z całą pewnością będę zaglądać i kibicować.

 

I jeszcze NAJWAŻNIEJSZE :yes:.Moje gratulacje z okazji powiększenia rodzinki :wave::wave::wave:

 

Też jestem za białymi ścianami w pokoju córki ( w połączeniu z różową tapetą i białymi meblami).Jak będzie Ci" za biało" możesz powiesić jakiś delikatny obrazek w ciekawej ramce :).

 

Hokery? jak dla mnie czarne :D

 

Buźka!

 

Wiesz,że jesteśmy chyba sąsiadkami ...:wiggle: :rolleyes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gosiu.

Jestem tu zupełnie nowa i świeżutka. To jest moje pierwsze forum na jakie się zapisałam ale patrząc na Twój post, nie mogłam się oprzeć...

Masz świetny gust, piękny dom, inspirujący, a ponieważ jestem na etapie wykańczania swojego :) więc troszku podpatruję i już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Twoje dalsze zdjęcia... :)

Pozdrawiam przy okazji Wszystkie Twoje znajome forumowiczki. Dziewczyny jesteście niesamowite.. jak bardzo angażujecie się, doradzacie, pomagacie... Jestem pod ogromnym wrażeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

lady in red bardzo dziekuje za mile slowa :)

u mnie konsolka tez w bialym lakierze planowana do sypialni + biale lozko i biale szafki nocne :):):)

 

"Miłe słowa" wcale nie są na wyrost-w pełni na nie zasłużyłaś :yes:.Fantastycznie będzie :)

 

U nas też białe łózko ( z pikowanym zagłówkiem :)) i białe lakierowane szafki nocne :D.Biała jest też ertefałka :lol2:

I szare ściany :wiggle:

 

Jak ciążowe samopoczucie ? :) Jesteś teraz na świetnym etapie ciąży :) Brzuszek zaczyna być już widoczny,a jeszcze nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu :D

 

Buźka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lampa tylko jedna, brałabym tę białą :-)

 

Jest świetna i bardzo stylowa!

 

Moja sypialnia na jakiś czas będzie granatowo/szarawa z drwnianymi-wiśniowymi meblami :-( (na razie to co mam musi zostać), ale za jakiś czas - białe meble - łóżko z tapicerowanym zagłówkiem, szafki nocne i komoda ;-)

 

Teraz urządzam sypialnię/pokój swojej nastolatce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...