Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to krzeslo na kółkach jakieś małe siedlisko mi chyba ma, albo na takie sie wydaje.

pytanie - jak dużo czasu spędzacie przy biurku? czy lubisz miec dużo miejsca i opcje do lekkiego bujania się? my mamy 2 fotele, jeden bardziej jak fotel, drugi troche bardziej nowoczesny ale oba się lekko bujają, uwielbiam to gdy czasem trzeba oddalić się na chwilę od kompa a jednak dalej na niego patrzec.

 

widzę że poszlaś w szarości z czerwienią :) ja bym szła w neutralne szarości, żeby nie było zbyt czerwono. ale tak czy innaczej, czekam na efekty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia a ta lampę znasz? Sinus tora, ok 1300 pln

wg mnie dobrze by sie zgrywala z lampami nad stolem.....

ten kwadrat moze dać dość skupione/agresywne swiatło na stam stolik, a w części wypoczynkowej jakoś bardiej widzi mi się światło rozproszone.

http://image.ceneo.pl/data/products/13316891/i-sinus-tora-lampa-sufitowa-srebrna-1293d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu,dzięki za dedykację :lol2::hug:.Moje łóżko (już jest w domku :)),podobnie jak Marty jest bez nóżek :yes:.Te nóżki są okropne :sick:.Tylko ja mam zagłówek wyższy o jeden rząd pikowań :yes:

Przyniosłam Ci namiar na fajne (lekko bujane) krzesło do biurka :).Sama je biorę pod uwagę :yes:,jest dostępne w wielu kolorach:)

http://ipnoticshop.pl/strona-glowna/1205-vitra-tip-ton.html

 

P.s.dobrze ,że napisałaś ,że farba jest ciepło szara ,bo na moim monitorze wpada w róż :sick:I aż mnie zatkało ,jak ją zobaczyłam :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu,tapety rzeczywiście bardzo ładne :yes:,ale utrudnilas sobie nimi zadanie;).Bo musisz być teraz bardzo ostrożna,żeby nie wyszło kiczowato;)Moja rada(oczywiście to Twój dom i nie musisz sie z nią zgadzać )poszalalas ze ścianami ,to przy doborze reszty ,stawiaj na proste rzeczy :yes:

I tak, jeżeli chodzi o konsolke ,to tylko i wyłącznie prosta -biała :yes:.Wzor z tapety i krokodylowy wzor z czarnej konsolki-zdecydowane nie :no::no:

Jezeli chodzi o krzeslo do gabinetu ,to zgadzam sie z Emilka i dałabym Ghosta :yes:.Bo ten Chesterfield i jakiekolwiek ,typowe krzeslo biurowe -:no::no:

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konsolki to popieram Olę. Zdecydowanie biała prosta, tym bardziej, że będziesz mieć białe listwy i białe drzwi. Razem będzie wyglądać świeżo. Do tej tapety idealnie. Ten czarny krokodylek raczej nie pasuje, a poza tym te skrzyżowane chromowane nogi... :no:

Gosiu, podaj namiary na tą szaro czarną tapetę - piękna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, ten drugi fotel ktory pokazalas zdecydowanie fajniejszy, mnie tylko przerazaja te kólka jakos mi do niczego nie pasuja. Sama mowisz ze nie bedziesz duzo tam przesiadywala, mozesz tez jakas poduszeczke pod tylek kupic i bedzie wygodnie ;) Oczywiscie decyzja nalezy do ciebie i jesli zalezy ci na wygodzie, a to chyba najwazniejsze to bierz ten ktory tobie sie podoba. A moze inspirowany Panton, Ola ma je u siebie i sa wygodne, tylko ona ma orginaly to pewnie dlatego wygodne:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...