Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

gosia -jak pisałam na priva-caly czas zagladam:hug:

widze ze plyty tarasowe doszly:cool:-SLICZNE:yes:

a cala reszta była w privie:hug:

 

no i musze powoedziec całkowicie odmiennie do dziewczyn-ze mnie się bardzo czarna konsola podoba:) a widziałam i macalam taka na zywo i wiem ze jest BOSKA:)-tylko chyba widziałabym ja na gładkim tle -bo ona sama w sobie ma już fakturę i jest ciekawa a na wzorzystej scianie może się trochę "pomieszać":)

Edytowane przez GUMISIOWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gosia ale pędzicie! Super! Jeśli chodzi o czarno-białą tapetę to most brooklinski chyba najlepiej pasuje. :yes: Oprócz niego może jeszcze samo wybrzeże Manhattanu? uliczki i alejki Wenecji czy Lizbony, chyba lepiej wyglądają z dalszej perspektywy. Niestety nie mam żadnej nieoklepanej propozycji.

 

Krzesło do biurka - jeśli koniecznie chcesz na kółeczkach, to drugie zdecydowanie fajniejsze. Jednak mnie również kółka i chester w parze średnio pasują. Przemyśl czy jeżdżące krzesełko jest niezbędne :)

 

Lampa chyba najbardziej podoba mi się ta od Nicol kwadratowa, kształtem i kryształkami może robić konkurencję jadalnianym. Natomiast ta od Nicoli fajnie nawiązuje do reszty.

 

Przed domem już widać, ładne efekty, jakie wymiary mają płyty?

 

Który szary wybrałaś do salonu? Jeśli jeszcze nie wybrany to zrób może fotę tej części pokoju wówczas powinno być łatwiej doradzić odcień.

 

Jeszcze pokoik dziecka, ja również jestem za szaro-biało-różowymi wnętrzami.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam, podczytuję od jakiegoś czasu, a dzisiaj postanowiłam się przywitać oficiejlnie :)

Gosiu wiem,ze łatwo mówić komuś z zewnątrz, ale nie przejmuj się fachowcami, niestety w większości przypadków, tak własnie wygląda z nimi współpraca...

Dobrze,że wakacyjnych Panów wygoniłaś, w domu robi się co raz fajniej, a schody są świetne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o plytki w dolnej lazience to sa te same co w calym domu na podlodze :D

 

Alfalux Vertigo Clay Lappato - płytka gresowa 60 x 60 cm

Po polozeniu bardzo mi sie podobaja i wydaje mi sie ze beda dobre do utrzymania czystosci.

 

alfalux+vertigo.jpg

 

 

Dziękuję serdeczne za odpowiedz :)

I mam jeszcze jedno pytanie odnośnie schodów z czego są w końcu je zrobiłaś i ile Cie wyniosły?

A co do fachowców to też miałam super ekscesy Facet zrobił nam dach i przeciekał ale to nie było przeciekanie takie tam kap kap tylko jak naliczyliśmy to w 42 miejscach lała się woda można było prysznic brać w czasie deszczu i Pan Fachowiec powiedział ze to nie jego wina tylko warunków atmosferycznych.....sprawa zakończyła się w sądzie. Pan poprosi w końcu o ugodę i zapłacił Nam co trzeba...ale co nerwów było to było.....

Więc znam ten ból jak chcesz robić dalej a nie możesz bo my też nie mogliśmy nic przez pół roku ruszać do sprawy w sądzie aby dowody były namacalne masakra...

Pozdrawiam i czekam na dalsze foteczki i info co się u Ciebie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę się przywitać:)

Podglądam od jakiegoś czasu i bardzo mi się podoba:rolleyes:

Życzę wytrwałości z ekipą,tak to już jest z tymi wykończeniowcami:mad:

Podoba mi się Twoje ogrodzenie,możesz zdradzić z czego są te słupki/murki?

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za namiar,bardzo podoba mi się to rozwiązanie:yes:

My ogrodzenie planujemy na przyszły rok,ale już teraz myślimy jakie zrobić,z czego,jaki koszt:D

Możesz podać koszt przęseł i wymiary?na privka :D

Mamy znajomego,który robi przęsła/barierki,ale ze znajomymi różnie to bywa:yes:

:bye::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gosiu, od jakiegoś czasu "po cichu" przeglądam Twój wątek i muszę przyznać, że coraz piękniejszy ten Twój domek. Ciekawa jestem efektu końcowego :) Tymczasem mam pytanko gdzie można kupić takie kinkiety i żyrandol, które będziesz miała w biało czarnej łazience. Z góry dziękuję i pozdrawiam oraz życzę wytrwałości! (sami też teraz wykańczamy więc wiem co przeżywasz ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Pięknie u Was! Widziałam na żywo dom z zewnątrz, gdy stemple zabierałam ;)

Żałuję, że do środka nosa nie wetknęłam, bo strasznie jestem ciekawa jak wyglądają na żywo te płyty na podłogach i schody.. Mogę również prosić o koszt wykończenia schodów, gdzie się ten kamień zamawia?

Płyty tarasowe też mnie urzekły!

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Cie Gosiu serdecznie!

od jakiegos czasu "po cichu" podczytuje Twoj watek i jestem pod wrazeniem Twojego gustu:)

my jestesmy dopiero na etapie konczenia instalacji i przygotowania wylewek i nie wiem, czy Cie to pocieszy, ale juz 3 ekipy

musialam przepedzic, z 1 spotkamy sie w sadzie. dodatkowo wtopilismy kupe kasy na zakupie paneli dachowych, ktore

po polozeniu musielismy sciagnac z dachu i zakupic NOWE innej firmy!! tu pewnie tez sprawa zakonczy sie sadownie. wiec chyba tacy "fachowcy"

to norma w naszym kraju, smutne. Zycze Ci jak najszybszego zakonczenia budowy i szybkiej przeprowadzki, glownie ze wzgledu na Twoj stan!!

 

jako ze jestem rowniez na etapie wyboru schodow mam ogromna prosbe do Ciebie o podanie szczegolow dotyczacych materialow i kosztow Twoich pieknych bialych schodow. wiem, ze jest to bialy konglomerat. to kamien?

pozdrawiam serdecznie

Lucyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...