Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przyszlam i ja sie przywitachttp://emotikona.pl/emotikony/pic/0vishenka_33.gif

pieknie juz jest :) zastanawia mnie tylko jedna sprawa dlaczego w polsce wiekszosc mebli zamawia sie u stolazahttp://emotikona.pl/emotikony/pic/53kwiatek.gif czy to nie wychodzi drozej albo wrecz odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) trafilam tu całkiem przypadkowo -szukając czarnej tapety w google grafika -ta jest po prostu PIĘKNA!! z racji tego że jestem nowa mam pytanko wprowadzilam sie z chlopakiem do nowego mieszkania urzadzamy salon tylko do konca nie iwem jak -czy mogłby ktoś mi pomoc:)czy to gdzies w osobnym temacie mam szukac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20131109_172512.jpg20131109_172536.jpgkupiłam meble biały lakier ale po wstawieniu do pokoju okazało sie ze wszytsko do siebie nie pasuje:( troszke sie zalamalam bo wyglada mega nijako;/... i wymyslilam żeby na sciane gdzie sa te meble położyc czarna tapete, telewizor podwiesić i obtoczyc białym ledem, a w róg gdzie zostało troszke miejsca wstawić lampe stojąca z białą z kryształkami.:)może wrzuce fotki i same ocenicie może bedziecie miec jakies sugestie co zminic:).Przepraszam za bałągan ale nie da sie inaczej;/.do firanek to myslałam o białych czystych zasłonach i na kanape położyc jasna narzute. Oczywiscie zamierzam zminic stół na biały i 4 krzesła tylko kompletnie nie wiem jakie-myslałam cos o stylu ludwikowskim20131109_172553.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko najgorsze jest to że nie ma wolnej sciany;/ to jest malutki pokoik. Ogólnie chcialm mebelki jakies ze slupkiem i ledami ale mam synka 1,8 m. i meble sa juz przyszlosciowe ze trzeba bedzie robic w przyszłym roku mu pokoik a my bedzimy zamieszkiwac ten.o tapecie własnie myslałam czarnej takiej jaka ma Gosia :) A dodam że szafy nie bedzie widac bo drzi sie otwieraja -na "nią" i jest cały czas zasłonieta:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...