Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

Dzisiaj znalazlam kolejny fotel do gabinetu, co sadzicie :-)

nadaje sie i bedzie pasowal do bialych mebli, lakierowanego bialego biurka i kanapy pluszowej typu Chesterfield?

 

bd1de0d1e20864c91231ffb662c40b8c.jpg

 

 

witam się u Ciebie po raz pierwszy. Trafiłam tutaj z ciekawości bo znajomi wybudowali i właśnie wykańczają Dąbrówki. Ale nie o tym chciałam..... Interesuje mnie namiar na to krzesełko. Baaardzo mi się podoba a szukam właśnie cos w tym stylu do mojego gabinetu, który właśnie powstaje. Czy mogę liczyć na pomoc? Może być na priva

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie jestem jakoś specjalnie zakochana w różowym - ale ta garderoba :jawdrop: pięknie ten kolor gra z bielą :)

 

siedzisko to było właśnie tak pasami montowane?? wygląda czadowo!!!! //zdradzisz cenę? (czy jest sens marzyć) - nawet na pw//

niezmiennie czekam na kuchnię... zachwyca mnie kolor! ciągle się zastanawiam czy nie dać u siebie i biję się z myślami... może Twoja realizacja pozwoli mi dokonać wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie było Cie zaledwie kilka dni, a w domu tak się zmieniło!!!!!!!!!!

I wszystko gotowe do zamieszkania.

Gratuluję, jest cudownie!

Oczywiście witamy nowego człowieczka. Domyslam się że to dziewczynka.

 

Ciesz się najwspanialszymi chwilami w życiu, dziewczynki są cudowne i tak szybko rosną :cry:

wszystkiego dobrego dla WAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze wrocilas:) gratulacje z okazji narodzin Coreczki!

jestem pelna podziwu, jak pieknie wyszly Wasze wnetrza. z niecierpliwoscia czekam na fotki kuchni-u nas to kwestia przyszlego roku, ale wahamy sie miedzy zielona a amarantowa:) Twoje zdjecia nam pomoga w podjeciu decyzji. pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak pamiętasz ani 1 ani 2 nie pasuje do Twojego gabinetu ;) najchętniej wstawilabym tam różowe krzesełko z górnego holu :) ale wiem, ze chodzi Ci o wygodę . Zrób zdjecie z perspektywy tak aby było widać biurko i sofke, bedziemy dumac :) Jesli miałabym wybrać pomiędzy tymi dwoma to chyba wzielabym 1 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia gdy całkiem dojdę do siebie, bo zachwytach nad prawie każdym zdjęciem to napiszę coś więcej...

 

ale teraz błagam!!!! odpowiedz mi:

- pod prysznicem masz podtynkowy zestaw - co to??

powiedz mi czy w komplecie od razu były te części co się chowa w ścianę czy to osobno dokupowałaś???

 

- czarne płytki pod prysznicem - utrzymanie w czystości bardzo ciężkie??

pytam bo masz nieregularny kształt ich (nie gładkie), wycierasz po każdym kąpaniu do sucha???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...