Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

no to tworzę :D

 

Gosia Twój dom jest pod wieloma względami idealny dla mnie!! wiele (całkiem sporo :-P) widzę podobnego do moich planów... dzięki tym zdjęciom wiem że dobrze mi się wydawało i kolory będą grały u nas - nie będzie za ciemno :) :)

 

*kuchnia z kolorem... ahhhh :) ja na początku chciałam szalenie żółty :) w sumie ciągle to za mną chodzi, ale z tyłu głowy mi głos mówi by tego nie robić... i biję się z myślami strasznie...

będą jeszcze cokoły??? czy zostają nóżki??

 

*kominek super minimalistyczny :) ale u mnie nie przejdzie bo pod wkładem musi być dojście do kratki czyszczącej komin... u Ciebie tego nie widzę??

 

*te punkty białe obok tv do mocowania do powieszenia głośników???

 

*wszechobecna powtarzalność kolorów bazowych w domu bardzo mi pasuje, wprowadza ład :) ahhhh mogę u Ciebie zamieszkać??? :) :D

 

*dzięki za opis baterii - bardzo mi to pomoże przy dokonywaniu zakupu - powiedz w jakimś sklepie Wam tak wszystko dobierali, każdą tą rzecz??

 

 

jejuś ale pytań :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

Mam na imię Agnieszka. Jestem nowym forumowiczem, ale od jakiegoś czasu przyglądam się Waszej realizacji. Jestem pod dużym wrażeniem !!! Jesteśmy teraz na etapie wykańczania naszego domu (dom w kaliach 3) w Lublinie i marzę o tym aby nasze wnętrza też tak pięknie wyglądały. Kilka Waszych pomysłów jest zbieżnych z naszymi i jeżeli to możliwe chciałabym się o nie podpytać:

 

- w pierwszej kolejności o siedzisko w korytarzu - sposób montażu i koszt wykonania oraz namiar na firmę, która je wykonała,

- krzesło do gabinetu - gdzie je można kupić?

- i łózko do sypialni - czy wykonała je ta sama firma, która robiła siedzisko, czy było kupione gotowe?

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu jest pięknie. Doczekałam się obejrzenia finału (pięknego) i oczywiście mam pytanie jakiej szerokości masz pasy mozaiki w dolnej łazience i jak się Tobie sprawują Espritki? Czy woda odrazu leci wielkim strumieniem z kranu czy fajnie tak jak to powinno być i jak z czystością czy każdą krople na nich widać czy nie?

I jeszcze pytanie odnośnie płytek (tych szarych) jak z utrzymaniem czystości w łazience i na podłogach?

Edytowane przez Agnes26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz :) Tak cena naprawdę dobra ale zastanawiam się jeszcze nad tą DUNE MOZAIKA METALOWA METALIC SILVER 185647 30x30 Mozaika ścienna i nie wiem którą wybrać :( ?

Przepraszam że tak Cię męczę mam jeszcze jedno pytanie jakiej firmy i jaka nazwa i jaka cena jest grzejnika w dolnej łazience? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes

 

tez bardzo ladna, fajnie wyglada juz po polozeniu :)

 

http://mera.tychy.pl/tb/produkty/dune/dune-metalic-silver-ar2.jpg

 

A jesli chodzi o inoxa mozaike i w dobrej cenie to taka znalazlam, tez o niej myslalam wczesniej

DUNIN Mozaika metal Dinox 008 (około 80 zł)

dunin-mozaika-metal-dinox-008-15_0_b.jpg

 

i-dunin-mozaika-metal-dinox-010-25-5-30-5x30-5.jpg

 

A w dolnej łazience jest grzejnik firmy TERMA model TUNE pojedynczy

Cena zalezy od wielkosci, ale ceny są przystepne. Na lazienke nie trzeba duzego grzejnika

Cene mojego wysle na privka

 

http://www.indre.pl/catalog_org/d0e4a6b0fb789ce8202afa712f98238f.jpg

 

Dziękuję za privka :)

Śliczna ta mozaika lustrzana :)

Jestem w kropce nie wiem na którą się zdecydować piękne te mozaiki płytki będą w łazience takie jak Twoje i nie wiem sama którą :(

Myślę nad mozaika to co masz a tą co podałam i nie wiem :(

Edytowane przez Agnes26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie mogę się powstrzymać od komentarza, piękne pomieszczenia typowo w moim guście, elegancko, stylowo i klimatycznie CUDOOOOO !!!!!

 

U mnie niestety jeszcze daleko do wykończeniówki, ale zbieram już różne pomysły i inspiracje :)

 

Jeśli można poproszę o informację odnośnie ceny siedziska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...