Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak bedziesz robila taki kominek to od razu wez pod uwage gdzie idzie rura - zobacz u mnie na zdjeciu - z boku kominka jest kratka i za pozno wiedzialam ze listwy przypodlogowe mam 11 cm, trzeba bylo wycinac i mnie szlag trafil bo nie lubie takich niespodzienek.

Wneka jest wylozona bialymi lakierowanymi plytkami zeby sie nie brudzila - a drewno tylko do ozdoby :wiggle:

 

20131224_151624.jpg

 

Mam w planach porozmawiaćz wykonawcą, zanim kupię kominek - zresztą już mi doradzał, zanim powstał u nas komin - dzięki temu nie mam na przykład wyczystki w salonie, tylko w magazynku. Choć pewnie i tak wszystkiego nie przewidzę;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymiary ?

 

w sumie sporo miejsca

 

jakiej wysokosci sciany kolankowe ?

 

bo tak ogolnie to pod niskimi scianami wstawilabym komody z szufladami i polki na buty

a przy tych wyzszych wieszaki dwupietrowo na krotsze rzeczy i pojedynczo na dlugie,

ewentualnie jeszcze posrodku wieszaki, tylko nie wiem jakie tam odleglosci sa...

Edytowane przez Yaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35m2 ?

 

o to mozna poszalec z szafkami

 

napewno zrobilabym jeszcze scianke z wieszakow gdzies w jakims wysokim miejscu...moze na wprost tej sciany po prawej od wejscia ?

 

200 wieszakow ? wcale nie tak duzo jak sie wydaje :)

 

tzn ja np lubie miec wszystko na wieszkach, nawet bawelniane koszulki z krotkim rekawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia-goja witam się:) Podczytuję, podglądam ale czas się przedstawić skoro chcę podpytać o różności:D

 

Widziałam, że w wątku u owcaania wrzuciłaś link to materiału aquaclean. Możesz napisać gdzie zamawiałaś swoją sofkę? Czy tam mają taki materiała czy sobie sama załatwiałaś? Testowałaś go już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się przywitam. :) też podczytuję, oglądam i ciągle z zachwytu nie mogę wyjść.

 

Bardzo, bardzo podoba mi się Twój domek. I niesamowicie podziwiam za konsekwencję w urządzaniu całego domu.

Lubię, gdy w domu jest taka harmonia, że wszystkie wnętrza mają wspólną bazę, prezentują ten sam styl... i zarazem każde wnętrze jest inne, wyjątkowe.

Gratuluję.

 

Czy mogę zapytać jakie masz wymiary okna w kuchni?

Mam w projekcie podobne, tylko ciągle waham się czy nie jest za niskie. Twoje wygląda idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...