Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

No ja właśnie nie chcę drewna:no: cenowo marmur wychodzi podobnie do drewnianych, bo jak pisałam już się orientowaliśmy tylko że ten marmur był niby biały ale z takimi szarymi maziami i wtedy już mi się to mniej podobało:( my byśmy chcieli takie czyściutkie białe jak na zdjęciu, które wczoraj wklejałam u Gumisiowej (nie wiem czy widziałaś) w przyszłym tygodniu jedziemy jeszcze do jednego kamieniarza może tam będą te konglomeraty o których wczoraj pisałyście. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobra jestes :) moj maz uparty :) ale zakochalam sie w Pantonach i musza byc za wszelka cene

Albo kupie stol o troszke nizszy albo jak juz kupie to u stolarza utne nogi jakies 2-3 cm :):wiggle:

zawsze jest jakis plan :wiggle:

 

A mnie sie wydaje ze maz sciemnia;)-przeciez krzesla jadalniane maja generalnie taka sama wysokosc siedzisk.

 

ALE DOBRZE ZE SIE NIE PODDAJESZ,PANTONY WYGLADAJA OBLEDNIE WIDZIALAM U OLI !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie Gosiu!

zapowiada sie fajny domek w super klimatach!!

a meza... przekona sie jak krzesla beda na miejscu, jesli nie masz okazji pokazac mu namacalnie u znajomych czy w sklepie to zamow i bedzie zadowolony. ja mialam okazje pokazac mu krzesla u znajomych - i z tych poczekalniowych i na nie zrobily sie fajne :D a teraz juz jej mamy!

 

bede zagladac i dopingowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenka

Bylam u Pani projektantki podpytac o kamienne schody. No i powiem Ci ze sie tylko upewnilam ze chce je miec !!!

Jedyna zmiana to taka ze jednak chce cale biale i takie dywanowe. Pokazywala mi realizacje u klienta i wlasnie takie mu zrobili. Bosko !!! bardzo nowoczesne i niczym nie mozna porownac. Cena taka jak drewniane w granicach 15.000zł za calosc.

Moj maz sie zgodzil wiec chyba taie beda u nas :):wiggle::wiggle:

A pytałaś może jak dokładnie nazywa się ta próbka o której pisałaś, która Ci się tak bardzo podobała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome: Gosia

czy Ty masz antracytowe okna? bo niedowidzę ...;)

przyszłam do Ciebie, bo wydawało mi się, że pisałaś kiedyś o dywanowych schodach - z białego konglomeratu

ale to nie u Ciebie :cry:

ja zginę kiedyś na tym forum .... jak coś fajnego gdzieś widziałam, to nie umiem potem tego znaleźć - tyle tu tego

kominek wyszedł super, domek z zewnątrz jest bardzo podobny do mojego - ja będę na wiosnę budować dom w Kalateach 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

isa99 :welcome::welcome:

okna mam w kolorze DĄB BAGIENNY

a o schodach bylo troszke u mnie ale zaczelysmy post u GUMISIOWEJ zobacz sobie

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?201858-Galeria-gumisiowej-%29&p=5723208#post5723208

a zanim sie zdecydowalismy na projekt w Dabrowkach mial byc dom w Kalateach :wiggle:

Alemam dzialke z wejsciem od poludnia wiec padlo na inny projekt. Troche ubolewam ze kuchnia jest z tylu i boku domu ale coz taki lajf :)

 

 

aaaa, czyli nie jest ze mną jeszcze tak źle - dobrze kojarzyłam ;)

pamiętałam że widziałam te schody razem z czymś różowym - ja jestem wzrokowcem - a Ty masz taki specyficzny Avatar :D

u nas projekt też nie jest idealny pod względem stron świata - ale musiałam zmieniać projekt bo w Gminie mi wymyślali że od ulicy (a ja mam narożną działkę) czyli z dwóch stron musi być 8 m od drogi i musiałam zmienić usadowienie domu i tym samym przyszly ogród - teraz salon ma okna na wschód, na zachód i północ :confused: trochę dziwnie, ale przynajmniej nie będzie mi świecić ostre słońce w lecie :D

Gosiu, a orientowałaś się może co do cen takich schodów? Chyba do tanich nie należą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, oglądałam te zdjęcia ze str. Gumisiowej - ale to nie jest konglomerat kwarcytowy tylko dąb bielony :wave:

to one chyba nie będą takie drogie

tylko ciekawe jak to wygląda w rzeczywistości :confused::confused:

bo chyba nie widziałam do tej pory dębu bielonego na żywo

z tej inspiracji to podoba mi się wszystko i barierka i ta betonowa ściana

tylko ja mam schody dwubiegowe tzn w połowie chyba (?) jest spocznik i dalej do góry w drugą stronę - ale widziałam takie dywanowe u Pinacolady chyba - więc można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo, tylko że decyzję to muszę podjąć już teraz: bo albo robie schody wylewane albo nie robię ich na razie wcale

w tym temacie już 3 raz zmieniam zdanie i w końcu oszaleję :o

na początek chciałam gotowe schody, później jak weszłam na to forum i zobaczyłam jak fajnie można wykończyć betonowe schody to zmieniłam zdanie. Aż w końcu dzisiaj, jak mi się powoli zaczyna krystalizować całość domu doszłam do wniosku że oprócz schodów nie będę miała nic drewnianego :o

czyli schody betonowe z drewnianymi stopnicami do niczego nie będą mi pasować: okna będą ciemnoszare, podłogi wszędzie szare kafle, kuchnia biała z czarnym, ściany prawie wszędzie białe

w południe pomyślałam o tych białych, jakąś godzinę później się rozmyśliłam, bo chcę białe ściany i białe schody się będą zlewać, jak zobaczyłam Twoje zdjęcie z tą betonową ścianą - to znowu mi pasuje :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...