Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

hej Gosiu,

 

Pomysły i wizualizacje super! Kominek wyszedł naprawdę fajnie, z niecierpliwością czekam na resztę.

Mogłabyś napisać z jakiej części Polski jestes, może być na priva. Chodzi mi o wycenę schodów, którą podałaś. Wydaje się niesamowicie tanio, nam za drewniane takie: SCHIDY METKA FORUM MURATORA.jpg Zdjęcie od forumowego Mytki

 

Powiedzieli ok 35 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aaaa, no widzisz - to już wiem jak pokazałaś zdjęcie

u mnie schody będą tak jak na tym zdjęciu pokazanym u Gumisiowej - po jednej stronie jest pustka więc gdyby były betonowe z nakładanymi dywanowymi to z boku by to nieładnie wyglądało :no:

dlatego muszą być dywanowe z konstrukcją - u Ciebie po obydwu stronach schodów masz ścianę a u mnie musi być po jednej taka balustrada, najlepiej szklana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

isa99, spójrz na linka http://muratordom.pl/wnetrza/podlogi-i-schody/piekne-schody-w-domu-inspiracje-zdjecia,125_7095.html?&photo=18612#gallery (nie umiem wklejać zdjęć) czy o takie schody Ci chodzi, bo ja planuje właśnie takie i tak jak piszesz mam ścianę tylko z 1 strony, a z 2 pustkę i jak na razie to nie chcę żadnej balustrady, bo myślę, że to fajnie wygląda jak jest tak pusto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia-goja my planujemy przeprowadzkę w podobnym terminie, więc będziemy mogły się wspierać i pomagać w wyborach :)

 

Już u mnie na wątku pisałam, że na pewno nie będziemy mieć takiej balustrady jak na wizualizacjach. Najprawdopodobniej zdecydujemy się na MarJelkową, choć rozwiązanie kóre u mnie wkleiłaś też rozważamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

isa99, spójrz na linka http://muratordom.pl/wnetrza/podlogi-i-schody/piekne-schody-w-domu-inspiracje-zdjecia,125_7095.html?&photo=18612#gallery (nie umiem wklejać zdjęć) czy o takie schody Ci chodzi, bo ja planuje właśnie takie i tak jak piszesz mam ścianę tylko z 1 strony, a z 2 pustkę i jak na razie to nie chcę żadnej balustrady, bo myślę, że to fajnie wygląda jak jest tak pusto

 

noo, te są super!

i faktycznie są betonowe obłożone konglomeratem (chyba)

ja mam takie ułożenie jak w tej wizualizacji u Gumisi

http://img834.imageshack.us/img834/381/schodydywanowe4.jpg

chyba Gosia się nie obrazi że je tu wkleiłam :rolleyes:

tylko moje nie idą wprost do samej góry tylko w połowie powinno się zrobić półpiętro i w drugą stronę do góry tzw. dwuzabiegowe ze spocznikiem

Edytowane przez isa99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isa, no właśnie nie mam swojej galerii, ale ja nawet zdjęć wklejać nie potrafię:) u mnie schody dotykają ściany tak jak u Ciebie tylko że z prawej strony i tak samo jak piszesz mam schody dwubiegowe gdzieś tak w połowie mam spocznik i na dzień dzisiejszy jesteśmy zdecydowani na te białe chyba że nie znajdziemy tego białego materiału to wtedy będzie drewno, ale mam nadzieję że znajdziemy. Pozdrawiam :bye:

ps właśnie też zauważyłam, że jesteśmy sąsiadki:)

gosia-goja mam nadzieję, że się nie gniewasz że my Ci tu wątek zaśmiecamy:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny pewnie ze sie nie gniewam :lol2::lol2:

W koncu watek zaczyna zyc i mam o czym czytac, a juz myslalam ze mam tak nudno ze nikt do mnie nie zajrzy

wiec piszcie ile chcecie :wave::wave:

 

lenka

nie rezygnuj z bialych schodow i nie mow ze materialu nie znajdziesz. Ja wczesniej tez myslalam ze to jakis moj wymysl biale schody z konglomeratu ale teraz jestem przekonana do wyboru i bede rozmawiala z Panem od wyceny w piatek. Wiec jak cokolwiek sie dowiem to dam znac :wiggle:

 

Gosia, ja tez mam zamiar jeszcze w tym tygodniu podjechać w jedno miejsce może tam się czegoś dowiem więcej, ja od razu jeszcze szukam blatu do kuchni. pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia bardzo ładny kominek, tzn. obudowa :p tak z ciekawości pamiętasz rozmiar wkładu?

Wydaje mi się, że jakby był dłuższy i troszkę większy byłaby rewelka, choć tak też jest bardzo ok.

 

Widzę szykuje nam się na forum typowe glamour wnętrze :rolleyes: bardzo jestem ciekawa efektu końcowego, będę podglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, mnie też bardziej podobają się te pierwsze jasniejsze (te są chyba przecierane?) chociaż te drugie też są OK, tyle że ciemniejsze

to już wybór bardziej pod kątem które lepiej pasują: czy ciemniejsze czy jaśniejsze

to jest gres matowy, tak?

ze schodami to nie kuś ;) nie kuś, ja już mam swojego faworyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia głos na płytki nr. 1 :rolleyes:

 

dziewczyny ja odradzam te drzwi z kilkoma przeszkleniami, miałam takie w mieszkaniu i kurz który się zbierał po obu stronach drzwi,w tych rancikach przy szkle doprowadzał mnie do szału :sick:

Martuś, dlatego ja planuję większość w domu w kolorze szarym - tak jak kurz :rotfl:

okna w kolorze antracyt - nawet jak nie domyję to kto to zobaczy? no ja na pewno nie ;)

ze schodami i z kuchnią będzie zgryz bo mają być biale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...