Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

isa99

Jedna i druga tepeta to ta sama :) tylko jedna fota z internetu a druga z telefonu w sklepie :)

no i raczej na taka sie zdecyduje.

Na dole po wylewkach mamy 265cm. Jest tu 10cm styropianu i okolo 7cm wylewki

Na gorze podnieslismy sciane kolankowa o jeden pustak i po wylewkach jest wysokosc 250cm. Ale zeby domek nie stracil wygladu to krokwie / dach przedluzylismy o jakies 50cm

 

Cześć Gosiu, a ja myślałam że to dwie różne tapety :o

z tych nowo zakupionych to najbardziej podoba mi się ta z napisami

a jak tam wybór płytek, już dokonany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gosiu

przemyślałam temat schodów i jednak zrobie tak jak Ty - żelbetowe i obłoże stopnicami z białego konglomeratu

oglądałam swój projekt i wizualizacje i moje schody chyba nie mają spocznika w połowie - dlatego myślę teraz jak to inaczej wykończyć np. z tym czarnym lacobelem jak pisałaś - coś podobnego jak u MarJelki tylko czarne

tylko zastanawiam się że przy takiej poręczy nie za bardzo jest za co chwycić, a stopnie z kwarcytu będą chyba śliskie :confused:

jak znajdziesz wykonawcę swoich schodów to podeślij namiary, plisss

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gosiu, jak zaczniemy budowę, to ustalę z budowlańcem czy jest jakiś problem ze schodami ze spocznikiem - miejsce na ten spocznik jest - tylko wtedy wychodzą pewnie wyższe stopnie

Będzie musiał fachman przeliczyć czy się zmieszczą czy nie - pod względem estetycznym też mi ten spocznik bardziej pasuje :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny help

 

kto wie ile kosztuje taka balustrada jak ma MarJelka? ile to moze za metr kosztowac takie cudo?

moze nie ma sensu zebym wyceniala, moze majatek... :-)

 

http://img684.imageshack.us/img684/893/dsc0772n.jpg

 

Witam,

taką balustradę wyceniono mi od ok. 5 tys. do 8 tys. zł za około 5 metrów bieżących , wysokość 90 cm. ( wyceny robiły firmy z Mikołowa, Katowic i Krakowa)

W Lublinie np. dużo taniej zapłaciła Karolina - z wątku "do 3 razy sztuka" podczas budowy swojego drugiego domu.

 

Dużo zależy też od grubości sklejanych tafli szkła.

 

Pozdrawiam

I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

isa :wiggle:

 

przeciez jak sie konczy jedna czesc schodow to spocznik jest grubosci takiej jakby byl kolejnym stopniem, wiec czemu niby mialyby byc jakies wyzsze stopnie?

Wszystkie wyjda rowno :wiggle::wiggle:

http://www.budnet.pl/zdjecia_m/schody_m.PNG

 

:no: tam gdzie jest spocznik na rysunku to u mnie są w takim łuku 4 schody - czyli w miejsce spocznika u Ciebie w tym samym poziomie - ja już się przemieszczam 4 stopnie wyżej :D

to chyba generalnie chodzi o to, że skoro Ty masz spocznik to po podłodze Twoje schody zajmują więcej miejsca od moich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz mała sypialnie to moze zrob w takich kolorach jak na fotce ponizej, ta tez bardzo mi sie podoba :wiggle:

 

zdjecie.jpg

 

 

Jest fajna kolekcja tapet tez Eijffinger CHIC i tam jest duzo jasnych tapet

http://www.eijffinger.com/en/products/types/275/collection/275/1 :wiggle:

 

Nawet wiem czyja ta sypialnia ;) Piękna i nie wykluczone, że będzie jasna. Ja w ogóle bardzo lubię czarny kolor i nie ukrywam, że chciałam bym mieć któreś pomieszczenie takie ciemne. Łazienki odpadają bo są naprawdę małe- poza tym wydaje mi się, że ciemna sypialnia jest bardziej nastrojowa :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...