Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

Ja zamawialam baterie Hansgrohe,sluchawki Grohe,baterie kuchenna Grohe na

 

http://www.termicotychy.pl -rewelacyjne ceny mieli NP.za mieszacz do batreii podtynkowej Hansgrohe w Bielsku zaplcilam 320 zl a pozniej u nich dokupilam dwa nastepne za 143 zlote...

Baterie tez byly duzo tansze

 

Wanna,umywalka i kibelek-z http://www.lazienkaplus.pl -super kontakt,zero problemow

 

Pochlaniacz http://www.magicznaplaneta.pl -super kontakt,zero problemow

 

Pol wyposazenia przez neta zamowilam bo ja nienawidze lazic po sklepach:rolleyes:-ZERO PROBLEMOW;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gosia, pamiętam o fotkach, które miałam zrobić, ale nie byłam na budowie ani razu, dziś mamy się wybrać trochę posprzątać, chociaż doczytałam że płytki wybrane więc zdjęcia już niepotrzebne:no:

 

Lenka zrób:yes: - ja chętnie oglądnę bo też chcę takie jak masz w łazience - tylko na prawie cały dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie płytki, baterie, wannę i wc kompakt kupiliśmy przez internet.

 

Dotarły całe, oryginalne, jedynie kibelek przyjechał z rozbitym pojemnikiem na wodę (niestety sklep kompletnie nie zabezpieczył go przed ewentualnym uszkodzeniem), ale od razu zareklamowałam i przywieźli mi nowy.

 

Polecam tę drogę jak najbardziej :)

 

EDIT: Wannę też trafiliśmy w suuuper cenie. Prawie połowa sklepowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do poprzedniego domu wszystkie wanny, umywalki, baterie kupowałam przez internet! Lodówkę, piekarnik i okap tez przez neta :yes:

Ja zawsze wybieram opcję zapobraniem :) I tylko tutaj uczulam, bo moi znajomi mieli przypadek gdzie zapłącili przed dostarczeniem towaru za płyte indukcyjną i pekarnik, towar do nich nie dotarł firma oficjalnie zbankrutowała, oczywiście sprawa jest w sądzie ale najpierw w takich przypadkach kase dostaja banki itd, a klienci na końcu , o ile dostana a za ile czasu :rolleyes: nie wiadomo :sick: (wiadomo pwnie byli wyjątkiem potwierdzającym regółę ,ze taka opcja zakupów jest bezpieczna ale lepiej wyjątkiem nie być ;) )

 

Ale opcja za pobraniem rozwiazuje problem i ryzyka nie ma :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie że zawsze trzeba sprawdzić przy kurierze czy towar nie został uszkodzony w trakcie transportu np. - wtedy od razu składa się reklamację kurierowi

tyle że żeby otworzyć paczkę trzeba najpierw zapłacić ;)

chyba żeby przed zapłatą potrząsnąć przesyłką - jak gabaryty pozwolą - jak coś grzechocze a nie powinno - nie brać! :no:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie takie rozwiązanie wyglada ale ma pewne wady ;)

Ja np: w domu nr 2 żeby nie była słuchawka mocno widoczna zamontowałam ja na bocznej ściance w rogu wiec nie rzucała się w oczy ;)

 

Dla mnie słuchawka przydaje się chociażby przy myciu kabiny, można spobie poradzić bez tego ale tak jest o wiele wygodniej ;)

 

Same płytki można umyć sprayem, ścierczka ręcznikiem papierowym itp:

Ale brodzik słabo, no ic o potem nabierać w coś wody i spłukiwać ???

Nie wiem moze są na to jakieś fajne pomysły, ale moim zdaniem warto mieć mała delikatna słuchawkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesska

 

a jak sprzatanie bez raczki? jak myjesz kabine czym splukujesz? :-)

 

nie myje bo jeszcze się nie wprowadziliśmy (i jeszcze nie ma kabiny) :p

ale moja ciocia też tak ma i raczej nie narzeka a jak w niej sprząta- nie wiem (pewnie trzeba sobie wodę w miseczkę wziąć czy cuś, da się ale zapewne dużo łatwiej z prysznicem)

tylko tak jak pisałam wcześniej w głównej łazience bym sobie tak nie zrobiła, w gościnnej gdzie prysznic będzie używany sporadycznie jestem w stanie zaryzykować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok za pobraniem, ale czy kurier zaczeka az sprawdze sobie sprzet wart kilka tysiecy?

Bo chyba jest opcja sprawdzenia? :)

 

Ja tez zamawialam-WSZYSTKO ZA POPRANIEM;)

Oczywiscie ze musi zaczekac-czy mu sie to podoba czy nie:rolleyes:

Firmy sa ubezpieczone i jezeli ty odkryjesz wade widoczna przy nim -on musi zabrac towar a ciebie nic juz nie interesuje oprocz nowego produktu.

W momencie podpisania dokumentu kurierowi ze wszystko jest OK a pozniejszym odkryciem ze np.kibelek rozbity-to juz sie zaczyna Twoj proble.

Kurierzy sa rozni.Mam jednego z pewnej firmy ktory przywiozl mi okap kuchenny-ja otwieram a on ,ze jemu sie spieszy..

Wiec ja mu ze on zarabia pieniadze bo jest w pracy a ja musialam byc w pracy zeby zamowic ten towar i zeby on prace mogl miec:rolleyes:

Od tamtej pory towar mi pod drzwi nosi;)

ALE SA TEZ TACY KTORZY NIE ODJADA JAK NIE SPRAWDZE;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny

 

co sądzicie na temat umieszczania w kabinie prysznicowej samej deszczowni bez rączki prysznicowej?

Są jakies wady?

 

U MNIE TAK SAMO-DUZA DESZCOWNICA I DLUUUGO ZASTANAWIALAM SIE NAD BRAKIEM SLUCHAWKI-ZAMONTOWALAM JEDNAK NA MALEJ RACZCE I MUSZE PRZYZNAC ZE NIE WIEM CO BYM ZROBILA BEZ NIEJ...sPLUKUJE KAFLE,MYDLO NA SZYBOE I BRODZIK...

No chyba nie chcialabym latac z wiadrem;)

Dyzajn-dyzajnem,ale w domu trzeba mieszkac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, wybrałaś już dokładnie to z czego będziesz mieć schody tzn.chodzi mi o dokładną nazwę? Ja byłam dziś i mam 2 wyceny 1 jest suuuper ale nie jest to taki idealnie biały materiał tyle że u mnie obok schodów będzie ściana betonowa, więc to się nie będzie rzucało w oczy, 2 jest idealnie biały, ale cena już nie jest idealna:rolleyes: jeszcze muszę 2 miejsca odwiedzić i wtedy podejmę decyzję;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobrze napiszę, bo teczkę z wyceną i próbkę zostawiłam w aucie, ale jak dobrze pamiętam to te tanie prawie białe to konglomerat marmurowy absolute white, a ten drugi idealnie biały to jakiś konglomerat, ale z domieszką granitu nie wiem jak się dokładnie nazywało. Jak nie znajdę nic w lepszej cenie idealnie białego to zdecydujemy się na pierwszy, ale tak jak Ci pisałam jeszcze w 2 miejsca się musimy przejechać i wtedy będzie decyzja. Mam próbkę w aucie, więc będę robić przymiarki jak się w końcu wybiorę na budowę i zobaczę czy widać, że to nie jest tak idealnie białe. Przy białym widać różnicę, ale przy innym kolorze nie zwraca się na to uwagi:) No zobaczymy co jeszcze wymyślę:wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobrze napiszę, bo teczkę z wyceną i próbkę zostawiłam w aucie, ale jak dobrze pamiętam to te tanie prawie białe to konglomerat marmurowy absolute white, a ten drugi idealnie biały to jakiś konglomerat, ale z domieszką granitu nie wiem jak się dokładnie nazywało. Jak nie znajdę nic w lepszej cenie idealnie białego to zdecydujemy się na pierwszy, ale tak jak Ci pisałam jeszcze w 2 miejsca się musimy przejechać i wtedy będzie decyzja. Mam próbkę w aucie, więc będę robić przymiarki jak się w końcu wybiorę na budowę i zobaczę czy widać, że to nie jest tak idealnie białe. Przy białym widać różnicę, ale przy innym kolorze nie zwraca się na to uwagi:) No zobaczymy co jeszcze wymyślę:wiggle:

 

Cześć Lenka

a możesz podać wycenę tych schodów - może być na priv :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Zapowiada się piękny domek. Białe parapety wyglądają rewelacyjnie, gdybym wcześniej je widziała, to na pewno bym zgapiła. Chciałam pomóc w kwestii drzwi, tzn. u nas wizualnie są identyczne, a firma to asilo, ale z ciekawości przebrnęłam przez część wątku MarJel i znalazłam informację, że drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i listwy przypodłogowe zamawiała w Lublinie w firmie Drzwi Kozłowski. A co do drzwi szklanych, lacobelu, itp., to korzystała z usług firmy Foll Service, też z Lublina. I jeszcze może powiem, że miałam przyjemność korzystać z prysznica, w którym była sama deszczownica i szczęśliwa nie byłam, bo ciężko się tylko opłukać bez mycia włosów i różne inne typowo kosmetyczne sprawy też są utrudnione, więc u nas jest i deszczownica i słuchawka. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w urządzaniu domu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co dziękować. Cieszę się, że mogłam trochę pomóc. Zdjęcie oczywiście zrobię i podeślę jak tylko dotrę do domu. Zdradź proszę, jakie drzwi wybrałaś, bo chyba przegapiłam tę informację. My na dobrą sprawę nie byliśmy do końca przekonani do białych drzwi, cena ich też była wyższa, ale zrządzeniem losu pojawiła się akurat promocja, że cena drzwi malowanych w cenie fornirowanych i klamka zapadła. I był to dobry wybór, a z tego co widzę na stronie producenta, to ta promocja trwa nadal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do górnej łazienki idealnie by mi pasował żyrandol taki:

 

LAMPA+NEYO.jpg

 

 

Ale potrzebuje jeszcze 2 czarnych kinkietow. Znalazlam dwa do wyboru (hehe jeden sciagnelam od MarJelki) a drugi szklany.

Tyko sie zastanawiam czy ten szklany pasuje do zyrandola w tym samym pomieszczeniu... :confused::confused:

 

kkoi.jpg

 

iiizy.jpg

 

 

Gosia a na Marjelkowy kinkiecik masz jakiś namiar (może być na prv). Potrzebuję z kwadratową podstawą a nie tak łatwo znaleźć.

Edytowane przez koza79
Już znalazłam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...