Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 459
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, witam u siebie Pania Ślężankęęę :wiggle::wiggle:

 

moze nie tyle sam panel ale ogolnie czy juz masz bna oku jakies fajne modele domofonu z super opcjami :-)

 

Hej :bye:

 

Wczoraj przeoczyłam głosowanie :rolleyes: Oddaję swój głos na koncepcję nr 1 :D

 

"Sercem" wideodomofonu jest monitor i to od jego funkcji wszystko zależy. Ja się zaponałam z parametrami wideodomofonów bardzo wielu firm ale szczególną uwagę skupułam na panelu zew., ponieważ będzie montowany w słupku. Monitor dokupię dopiero gdy będziemy się wprowadzać. Niestety nie jestem w stanie podać Ci konkretnie producenta oraz modelu bo jest tego za dużo i nie wiem czego dokładnie szukasz i jaką kwotę możesz przeznaczyć na taki sprzęt. Czym bardziej "zbajerowany" tym droższy.

 

Pozdrawiam :hug:

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gosiu:)

Mam całą serie baterii esprit , umywalkową , bidetową, prysznicową i wannową , będzie pani zadowolona z wyboru:yes: Bardzo dobrze się sprawują.

A co do słuchawki prysznicowej , oprócz deszczownicy, to ja sobie nie wyobrażam żeby jej nie było :eek:

Chociażby gdy chcesz wziąć prysznic i nie myć włosów, to co wtedy? w czepku foliowym na głowie ?:sick: nie wspomnę o spłukaniu prysznica, czy namydlonych miejsc intymnych ;) Pod samą deszczownicą ciężko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz mi się przypomniała. Jak zdecydujesz się na umywalkę memento to przy wyborze baterii do niej zwróć uwagę na rysunek techniczny . Woda musi z wylewki lać się pionowo w dół. Jeśli strumień ma odchylenia od pionu to porażka. Z tego powodu musiałam zmienić baterię bo każdy kto korzystał z umywalki miał prysznic gratis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...