Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Yaa i mój domek :) - dziennik


Yaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 332
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ależ on puszek puchaty :D Może miał persa za przodka. Przyzwyczajaj do czesania, bo mu się kołtun może robić jak podrośnie.. Moje tolerują po grzbiecie i bokach, a resztę muszę szorstką rękawicą wygłaskiwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup taką rękawicę-łapkę do kąpieli (ludzką nie kocią) – szorstkie frotte po jednej stronie, a po drugie jeszcze twardsze. Trochę to niewygodne, bo trudno oczyścić z futerka, ale zastąpi szczotkę.

 

Nie pomyślałam o maine coonku. a pędzelki na uszkach są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Saly :welcome:

 

milo cie widziec u mnie :)

moj domek to taki jeden wielki kompromis...poczynajac od szerokosci dzialki na ktorej musialam wcisnac 2 domy (2 polowki blizniaka)

 

Ladybird76 , u mnie nudy :)

 

jak braki w budzecie to i wszystkie prace zwalniaja :)

w najblizszym czasie bedzie sie robic dolna lazienka i zabudowa gipsowa w salonie

poza tym czekamy na wiosne zeby zaczac podlogi :)

a pamietasz ze mialas mi pokazac fotki ?

 

a poza tym tez w 90% zajmuje mnie 9 tygodniowe kociatko...sama slodycz:hug:

daje tyle radosci ze wszystkie smutki i stresy znikaja :D

polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Saly :welcome:

 

milo cie widziec u mnie :)

moj domek to taki jeden wielki kompromis...poczynajac od szerokosci dzialki na ktorej musialam wcisnac 2 domy (2 polowki blizniaka)

 

Ladybird76 , u mnie nudy :)

 

jak braki w budzecie to i wszystkie prace zwalniaja :)

w najblizszym czasie bedzie sie robic dolna lazienka i zabudowa gipsowa w salonie

poza tym czekamy na wiosne zeby zaczac podlogi :)

a pamietasz ze mialas mi pokazac fotki ?

 

a poza tym tez w 90% zajmuje mnie 9 tygodniowe kociatko...sama slodycz:hug:

daje tyle radosci ze wszystkie smutki i stresy znikaja :D

polecam !!!

 

Ja co prawda jestem fanem psów Ale wiem jak to jest mieć nowego małego sierściucha w domu

faktycznie wszystkie smutki znikaja a małe kotki są wyjątkowo rozkoszne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, piątkę.

Normalnie mam dwa, ale pewnego dnia pojawiła się obca malutka, drobna brązowa trikolorka. Przyszła w marcu, śnieg i zimno. Dokarmiałam. Myślałąm, że to młodziutka kociczka. Zaprzyjaźniła się z Pasqalem i Spinoza zaczęła ją tolerować. Nazwałam ją z powodu kokieteryjnego zachowania Cizia. Nagle zniknęła.

Mam pod dachem przy wejściu gospodarczym szeroki gzyms na wieńcu i odkryte belkowanie. Zrobiłam tam kiedyś w wielkim kartonie wyłożonym styropianem schronienie dla takich kocich dzikich włóczęg, bo się czasem pojawiają. Nocują sobie w tej kociej garsonierze zimą. Latem gdy bardzo gorąco, anektuje ją mój Pasqal. Na stałe stoi tam drewniana drabina.

Po 2 dniach wpadłam na pomysł zajrzeć do garsoniery. Była z pięcioma dopiero co urodzonymi kociakami.

Jeśli masz ochotę na zdjęcia, proszę https://www.facebook.com/pestka56/photos Robiłam gdy zaczęłam szukać dla nich domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw i do tego szczupłe wysokie lustro na ścianie w gładkiej białej dość szerokiej ramie.

 

To jak nie masz konta na fb, to nie możesz otworzyć tego linka? :(

Mnie dziecko zmusiło i też ciemna jestem jak tabaka, prawie nie zaglądam tam. Ale pomogło mi znaleźć kitkom domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...