Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Yaa i mój domek :) - dziennik


Yaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 332
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mieszkamy to za duze slowo, raczej pomieszkujemy... :)

bo

- podlogi nie zrobione

-lazienki nie zrobione

-dopiero jutro uruchomią rekuperacje

itd...

ale generalnie jest super

ta przestrzen salonu trzyma mnie przy zyciu :D

jak sie zbiore to moze jakies fotki wrzuce zeby pokazac jak sie "mieszka" na budowie :D

 

zrobilismy sypialnie z garderobą, kuchnię i polowicznie lazienki

uwielbiam sie gapic na moj zarosniety perzem ogrod i kilka posadzonych drzewek ( na wiosne sie za niego wezme )

i ciagle nie wybrane plytki i ciagle nie wybrana podloga do salonu

nie moge sie zdecydowac... jakis koszmar :D

Edytowane przez Yaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie

druga polowka to juz nie moj problem ( ta ze schodami stalowymi)

parapety to ostatnia rzecz jaka sie zajmowalam

 

teraz zajmuje sie tylko swoja czescią :)

 

a zapomnialam napisac ze drzwi rowniez nie mamy :D

zamowilam na probe w ciemno 2 szt, maja byc za tydzien chyba, biale, jak beda ok to wstawimy takie wszedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sypialnie pomalowalam na szaro ( sama)

i na scianie za lozkiem maz przykleil ( ja pomagalam) :) tapetke w motylki....oczywiscie szara :)

 

wydawalo mi sie ze bede miala taka duza garderobe ( 6,5m) ale juz widze ze wcale duza nie jest...

IMG_3006.jpg

Edytowane przez Yaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie...co dziwne, wcale tego tak nie odczuwam, moze dlatego ze te najwazniejsze rzeczy w domu sa tzn w pelni funkcjonujaca kuchnia, jedna lazienka a w drugiej wanna, sypialnia

 

brakuje mi tylko wygodnej duzej sofy w salonie, :)

ale na to przyjdzie czas jak beda podlogi, wczesniej nie chce wstawiac mebli bo bedzie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w sumie dobrze wyszlo

bo wychodza jeszcze rozne "kwiatki"

 

np ciekl komin od pieca

woda sie lala w sciane i gdyby byly plytki to bylby duzy problem i duzo pozniej bysmy to zauwazyli

a tak prawie od razu i bez strat, pogrzejemy jeszcze podlogowka, zobaczymy czy cos nie popeka....i wtedy zrobimy podlogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z salonu jestem zadowolona tym bardziej ze ostatnio mialam 18m2 na salon i sypialnie :))

a szczegolnie podobaja mi sie duze okna w lecie, jak widac ogrod ze wszystkich stron

 

kot tylko sie stresuje bo musi krecic glową na wszystkie stony z obawy ze cos na niego napadnie :) ( obce koty chodza przez nasza dzialke)

wiec najchetnie siada pod stolem i obserwyje teren albo chowa sie za futryną :)

 

jak tylko zrobie jakies fotki to wrzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiesz, że jestem małpa ... ale jak tak wlezę do kogoś kto też mieszka "na budowie" to mi się sznupa śmieje :p

Wprowadziliśmy się tak jak wy i dzióbiemy sobie pomalutku w miarę możliwości ( finansowych rzecz jasna )

 

milo to slyszec :D

 

Osobliwe to twoje domisko ... i ogromne :cool:

 

hmm ......2 domy 236m2 to duzo ?

Edytowane przez Yaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kilku pokojach, tam gdzie sa standardowej wysokosci okna mam takie jak na zdjeciach parapety z konglomeratu

sypialnie mam w kolorach szary i beż wiec pasuja :)

w pokojach gdzie sa wysokie okna i parapet jest blisko podlogi zdecydowalam sie na calkowicie biale, bo jeszcze nie wiadoo jaka bedzie podloga

bardzo jestem zadowolona z zamontowanych plisek w oknach, bardzo dobrze sie sprawdzają poki co

zdjęcie (18).jpg

zdjęcie (17).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...