Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

półka dekompresyjna


marcef

Recommended Posts

ta moja półka to :

 

1- Ile ma wynieść 5, 10 czy 15cm ?

2- ma mieć wlot i wylot , czy tylko jedną kratkę?

3- czy wlot rury metalowej do komina powininien być oddalony od półki dekompr.5 cm czy może nie musi być nic oddalony.?

4- Czy rura metalowa wchodząca do komina tradycyjnego z cegły powinna byc oprawiona zaprawą szamotową do kominów? czy może utkana watą szklaną, a może zwykłą zaprawą wystarczy ?

5 - ile wyniesie mnie orientacyjnie koszt zabudowy płyta gk z matami waty szklanej a np jakieś płyty izolacyjne takie co o nich słyszałem ale nie potrafie powtórzyc.

Ma być prosty klocek z góry na dół bez udziwnień 120szer X 60gł X 270 wys czyli razem 6,5 m2

Edytowane przez marcef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1- Ile ma wynieść 5, 10 czy 15cm ?

2- ma mieć wlot i wylot , czy tylko jedną kratkę?

3- czy wlot rury metalowej do komina powininien być oddalony od półki dekompr.5 cm czy może nie musi być nic oddalony.?

4- Czy rura metalowa wchodząca do komina tradycyjnego z cegły powinna byc oprawiona zaprawą szamotową do kominów? czy może utkana watą szklaną, a może zwykłą zaprawą wystarczy ?

5 - ile wyniesie mnie orientacyjnie koszt zabudowy płyta gk z matami waty szklanej a np jakieś płyty izolacyjne takie co o nich słyszałem ale nie potrafie powtórzyc.

Ma być prosty klocek z góry na dół bez udziwnień 120szer X 60gł X 270 wys czyli razem 6,5 m2

 

1. 40 cm

2. Wlot i wylot

3. 5 cm

4. Najlepiej obmurowana wkładka dwuścienna i do niej dopiero rura

5. 1,5 tys. zł i 3,0 tys. zł

 

Pierogi stygną ...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest pokazał swoją klasę, potwierdził wpis pod nickiem i ............ naraził sie żonie - mam nadzieje że zdążyłeś zanim wystygły . Dziękuję za odpowiedzi - pozdrowienia dla ślubnej.

 

Ja to już nie wiem w którym topiku pokazywać ci np. moją klasę.........pod nickiem mam wiewióra a małży się nie narażam bo chce żeby mi sfinansowała pobyt w uzdrowisku.:no::sick::p:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...