Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 255
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani niestety nie moglam byc obecna na licytacji 19...... :(..... dziekuje wszystkim za cudowna " walke " :hug:kolezankom za wspolprace :hug:, a Redakcji za zaufanie i uznanie :hug:.

 

Mam prosbe jesli moge .... licze na to , ze moje forumowe kolezanki sie zgodza ( Edzia i Kendra ) chcialabym podarowac

Edzi - Aniolka ANIELICE MINGE .....a Kendrze - choinke White Christmas . .... prosze zgodzcie sie :yes:... to taki moj gwiazdkowy prezent wiem , ze zalezalo Wam na tych pieknych ozdobach chcialabym , zeby Wasze Swieta byly rownie udane jak moje ... ja mam swoja PAKULANKE i bardzo sie z tego ciesze .

 

Zelcia nastepnym razem mam nadzieje uda mi sie wylicytowac Twoja ozdobe ..... :hug:....... dzisiaj niestety z powodu pracy nie moglam .... szkoda :(.

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec...zebraliśmy 2445 zł:wave:

 

Edziu nie tak szybko :D..... wprawdzie nie wylicytowalam ozdoby od Zelci , ale slowo sie rzeklo dodaj wiec Kochana jeszcze 200 zl. do zebranej sumki zaraz robie przelew za biscornu oraz za pozostale cudenka ktore kupilam . Zebralismy 2645 zl.:wave:superrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontradmirał86 i Edytko bardzoo proszę o adres na pw. Chciałabym jeszcze dzisiaj wysłać aby doszło do Świąt!!!

Edytko też dostaniesz moją bombkę! za taką walkę o Dzieci Ci się należy! A jak!!! Na razie mam tylko 4 zrobione z których pierwsza wiebierze Hania. podajcie mi kobitiki szybciutko maila bym mogła przesłać fotki bombek. Ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODZIĘKOWANIA Z OGNISKA:

 

Kochani!!!!

 

Jesteście niesamowici, po raz kolejny pokazaliście nam, że mamy w Was przyjaciół.

W czasach kryzysu …., Wasza gotowość do pomagania jest powalająca.

Wydawałoby się, że umiejętność solidaryzowania z potrzebującymi wygasa, jednak Wy pokazujecie, że to nieprawda. Swoimi forumowymi społecznymi działaniami- dla Frania, Nelli i takich jak my przywracacie wiarę w ludzi….☺

Dziękujemy Wam za to, dziękujemy za to, jacy jesteście.

 

W zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam tego, co najlepsze, niech Was omijają burze i zawirowania. Powodzenia w Nowym Roku !!!!

 

Ogniskowcy z Marymontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jomo i Witek86...bardzo dziękujemy za wystawienie swoich ozdób,a tym samym pomoc dla dzieci! :hug:

 

taka nić hazardzisty daje 200zł moje ostatnie słowo:D

i co z tego że aukcja zakończona :p chyba nikt mi przelewem nie odeśle

hmm teraz trzeba iść na pocztę wysłać lampion i czekać na mikołaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka nić hazardzisty daje 200zł moje ostatnie słowo:D

i co z tego że aukcja zakończona :p chyba nikt mi przelewem nie odeśle

hmm teraz trzeba iść na pocztę wysłać lampion i czekać na mikołaja

 

Zebrano 2655 zl. :wave:........... witek86 , witek86 , witek86 .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...