Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pomysł na tanie grzanie tanie chłodzenia


Recommended Posts

Mam pomysł

JAK ONI TO ROBIĄ??? zarejestrowany w maju 2010, i ma 2 posty - sporo takich naganiaczy pojawiło się ostatnio w różnych tematach na forum - czy jest jakiś sposób aby wprowadzić dowolną datę rejestracji na FM???????? - pytanie do ADMINÓW

Ja wiem, że admini mogą tego nie wiedzieć, dlatego "stan5" - powiedz jak to zrobiłeś?

Edytowane przez kbab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK ONI TO ROBIĄ??? zarejestrowany w maju 2010, i ma 2 posty - sporo takich naganiaczy pojawiło się ostatnio w różnych tematach na forum - czy jest jakiś sposób aby wprowadzić dowolną datę rejestracji na FM???????? - pytanie do ADMINÓW

Ja wiem, że admini mogą tego nie wiedzieć, dlatego "stan5" - powiedz jak to zrobiłeś?

 

Zobacz w temacie "ile gazu"

Zarejestrowany 3 lata temu a pierwszy wpis i to od razu na pół strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zimą by tak żaru w kominku narobić.Potem do wiader i do pokoi poroznosić?Polać to wodą to i wilgotność była by choć przez chwilę bardziej znośna.A latem okna na noc powybijać,coby przeciąg był.Można by było. Chyba.Choć polewanie wodą dla schładzania w stosunku do wybijania szyb konkurencyjne jest.Drżyj Lisie.Stawiam 4-ry kg mgły ,że mój pomysł skuteczniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie chłodzenie Panie, to ja mam przez pół roku za darmo. Wystarczy , że nie napalę....Ale ja nie o tym . Przy okazji chciałbym zareklamować najtańszy i najbardziej wydajny system grzewczy. To kurna chata. Nic nie trzeba instalować, no może kilka polnych kamyków wokół ogniska na środku domostwa. Oszczędność dodatkowa w połaci dachu, no i modny ostatnio w branży kominkowej , odzysk energii ze spalin....Nie trzeba też żadnych systemów rozprowadzenia. Samo się ponoć rozłazi. A i przeciw robactwu skuteczne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że tak jest w przypadku pomysłowego i tajemniczego jednocześnie autora, ale na kilku forach zdażały się take sytuacje, że ktoś zakładał konta (z różnych IP) "na zapas". Po co? Pojawiał się taki duch przy okazji wszelkiej maści konkursów, głosowań itd. Zazwyczaj, do głosowania (czasem również dotyczy to innych przywilejów) upoważnieni są userzy zarejestrowani jakiś czas temu. Ludzka pomysłowość nie zna granic.

 

Edit: Można jak my, zarestrowaliśmy się dosyć dawno, ale, że nia mamy za wiele do powiedzenia..... ;-)

Edytowane przez Kasia Wojtek
P.S.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...