Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Krokusi komentarze Pod Dębami


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 494
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć Danusie :D widzę Krokusiu że się pięknie wizualizujesz ;) jeju jak ja się boję urządzania :D

a i ogrodzenie się robić będzie - super super - nas proszono wręcz żeby w jesieni się nie grodzić (zabobony) i tylko słupki stoją. na wiosnę ruszamy z siatką bo i robić nam się już nie chciało więc się zgodziliśmy ;)

 

Kendra jeszcze piękniej to się wizualizuję w wyobraźni, obym tylko zbyt idealistycznie nie zwizualizowała mojego domku :lol2:

Urządzania się nie boję, uwielbiam przestawiać, zmieniać, planować...jedynie co mnie w tym przeraża to kasa na urządzanie :bash:

Eeee tam zabobony ;) ja koty czarne lubię więc gdybym działkę kupiła jesienią to od razu bym grodziła :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danusiu, jestem, jestem :lol: o wybaczenie upraszam ale mam nadzieję, że troszkę jestem wytłumaczona, jeśli już przeczytałaś priv ;)

 

Ja też na działce będę miała musowo żywopłot, chociaż nie ze wszystkich stron. Ale ma być zielono i już! :) Badania geotechniczne myślę, że są potrzebne a cena bardzo rozsądna :yes: Ja też mam zamiar zrobić ale nie teraz bo kaska na inne sprawy działkowe potrzebna :)

Jak ja Ci Danusiu zazdroszczę, że Swój domek na żywo obejrzysz. Może wyszukasz dla mnie kogoś kto ma wybudowany Frankfurt :lol::lol:

 

Pozdrawiam cieplutko :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski powiem Wam że nikt nie wierzy w zabobony , ale lepiej dmuchać ;)

We wrześniu kupiłam płotek drewniany , bo u mnie to jest pokręcona sytuacja ogrodzeniowa(jak zrobimy kiedy wieczorek zapoznawczy to zobaczycie):stirthepot:

 

No i se grodze! jak to zobaczyli wszyscy i naskoczyli na mnie to dałam spokój-choć mnie odciągnąć od czego jest trudno jak się uprę ;)

No bo po co mieć wyrzuty jakby nie daj Bóg co?

W marcu zacznę grodzić i będzie fajnie- w sumie płotek mniej zniszczony przez zimę :)

A przestawiać uwielbiam - już planuję na dwóch ścianach w salonie kontakty na tv - opcja zimowa i letnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danusiu ! Jesteś Wielka !!

 

A Ty już wiesz dlaczego !!:yes::yes:

 

Wiesz ,że ja też nic - a nic nie kapuję , co z tym ogrodzeniem !:eek:

W życiu nie słyszałam - proszę oświećcie mnie !:yes:

A spotkanie zapoznawcze Renatko - jest wielce wskazane !

Wymienimy doświadczenia i to nie tylko budowlane !:) Prawda - Dziewczyny !!:)

 

Danuś pytałam Pan który wybudował Okinawę zapłacił za działkę 40 tyś zł

i do tego media 10 tyś zł.

Wstępnie jesteśmy umówieni na wizytę w domku i bardzo się cieszę!:D

 

Danuś Twój domek to ja pomyślałam , aby zapytać w pracowni , która

sprzedaje ten projekt, czy ktoś tego domku już nie wybudował i gdzie.

I wtedy znajdzie się kontakt z tym budującym - co - jak sądzisz ? :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kuzynka brała ślub w maju. Niestety nie mogłam pójść , i za to dziękuję do dziś. O 19 było po weselu. Jej ojciec dostał zawał.

Zaś córka koleżanki też w maju brała ślub i wszystko szczęśliwie przeszło.

Ja dziękuję.

A że lubię dmuchać to dmucham ;)

 

Czekam na gabinet ;)

Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co - Danusiu mnie się podobają wszystkie Twoje wizualki !:D

 

Pomysł z półkami do sufitu jest świetny ! Do tego fotel - to ja już

chciałabym być w swoim domku i czytać , do tego filiżanka pysznej

kawy, lampka czerwonego wina !:)

 

No co z tym lotkiem ! Przecież mamy wygrywać !!!:yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danuś, uważaj bo mi sodówka uderzy ;)

 

40 tys. za działkę...hmmm marzenie...gdybym ja tylko tyle zapłaciła to już zaczynała bym budowę :D W pracowni nic nie wskóram w poszukiwaniu kogoś kto wybudował mój domek, wiesz ochrona danych osobowych.

Na spotkanie zapoznawcze jestem 3 razy na TAK :yes::yes::yes: Niech tylko wiosna przyjdzie! :) O własnie jest losowanie lotto :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Krokusiu,

Super wizualizacje możesz powiedzieć jakimi programami robisz? Widziałem w komentarzach że do kuchni to jakiś IKEA a czym robiłaś pozostałe. Żoneczka pewnie by się ucieszyła bo tak to słyszy tylko , ściany mury dach fundamenty a chciałaby mnie wciągnąć w tematy wykończeniowe.:)

Kurcze dziki nawet masz, sarenki jeszcze by się przydały, nieźle :) U mnie to raczej nie będę miał co liczyć na atrakcje leśne ale cóż albo blisko przystanku komunikacji dobrej albo natury coś za coś.

Czekam na dalsze relacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno jaka ty jesteś przygotowana. Wizualki pierwsza klasa, kuchnia robi wrażenie, gabinet nawet urządziłaś. Ja też lubię rzeczy tymczasowe, które wpisują się u mnie na stałe.:lol2:

Nie smutaś się pieskiem, moja psica też odeszła, zdążyła tylko tydzień pomieszkać w nowym domu, takie życie do bani będzie lepiej. POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lotto znów pudło!! :evil: Muszą oszukiwać, bo to niemożliwe! :p

 

 

Kendra dziękuję za słowa pochwały dla mojego gabinetu :D a dęby, dęby....sama zobaczysz ;)

 

Pacyfist sarenek też już kilka wyśledziłam i jednego szaraka :) A teraz prezent specjalnie dla Twojej żonki :)

Plany kuchni robię TUTAJ . Trzeba się zarejestrować i do dzieła! :) A program do planowania wszystkich wnętrz ściągnęłam STĄD . Tylko nie myśl, że tym prezentem wykpisz się na Walentynki :p

 

Dorannko cieszę się, że podoba Ci się moja kuchnia. Już chciałabym w niej siedzieć :yes: Z powodu braku możliwości robót około działkowych wymyślam wizualki ;) Bo mnie normalnie roznosi, że jeszcze nie można nic na działce robić :mad: A piesia miałam cudnego, prawda? :) Czasem tylko jak popatrzę to mi trochę za nim tęskno, ale w zamian mam paskudę kocicę, tak, że jest ok :lol:

 

Dziękuję wszystkim za odwiedziny :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...