Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Krokusi komentarze Pod Dębami


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 494
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kendra nie uwierzysz ale M. własnoręcznie wraz ze mną tego kawalera sprowadził na działkę ;)

 

Domek narzędziowy czeka na ogrodzenie działki żeby na niej stanąć, ogrodzenie czeka na wyrównanie działki glebogryzarką i walcem aby się postawić, a glebogryzarka i walec czekają na wiosnę aby można było na działkę wjechać :bash::bash::bash:

 

Zabierzcie już tę zimę!!!!! :mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kendruś to ja już wolę kawalera stracić na rzecz wiosny :) Bo jak tak dalej będzie to kiedy tego gryla wyprawimy? ;)

 

Witaj Drimeth w moich skromnych progach :) Kibiców nigdy za dość ;) Fajnie, że moja wizja działki przypadła Ci do gustu. Zobaczymy jak wyjdzie w realu. Na razie już nie mam miejsca na parapetach w mieszkaniu na rozsadę ;) O skrzyniach na rabatkach nie myślałam powiem szczerze. Zastanawiałam się natomiast aby rabatki odzielić np. cegłą z rozbiórki albo takimi wiklinowymi, niskimi płotkami. Bo warzywnik mam zamiar podzielić na kwadratowe sektory. Oczywiście plan już uległ lekkiej modyfikacji ;) Muszę się tylko zebrać, ładnie go narysować i tu wrzucić.

Moja kota to coś pomiedzy maine coonem a norweskim leśnym, bardziej w kierunku leśnego jak stwierdziła pani wet ;) czysto rasowy to on nie jest ale za to straszna cholera! Wszyscy się go boją :lol: Właściwie robi za psa bo warczy i gryzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają warzywka w skrzyniach. Masz wrażenie uporządkowanej przestrzeni. Wstępnie w planie mam coś takiego, jednak u mnie na działce mało miejsca i nie wiem, czy uda się to wcisnąć.

Co do kota to trafił Ci się osobnik obronny :) Dobrze możesz się czuć bezpiecznie :)

Moja kota jest uosobieniem spokoju. Wszystkich kocha, do wszystkich się mizia. Tylko jest bardzo wygadana. Jak jestem w domu to całymi dniami do mnie zagaduje. Pyszczek jej się nie zamyka :) Oczywiście najgłośnie krzyczy, gdy szykujemy dla niej jedzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki piękny widok - Danusiu - wielkie dzięki !!:)

 

Wiesz o tym , że to moje marzenie, mieć wkoło nowego domu,

właśnie tę dziką polską różę !:wiggle:

 

A marzenia się spełniają !! Więc , życzę spełnienia życzeń

wszelakich !! dla Ciebie , sobie i Wszystkim odwiedzającym Twój dziennik !!

 

Zacznie się wiosna i zaczną się spełniać wszystkie nasze MARZENIA !:)

A co - tak ma się dziać - bo tak chcemy !!

 

Danusiu ! dziś od rana świeci słońce , więc i z optymizmem patrzy się

na ten nasz Świat !:)

To nic,że jeszcze pół metra śniegu leży, ale słoneczko jest ,to i zaraz

raźniej !

Niech powoli topi śnieg , bez podtapiania naszych domów i będzie dobrze !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...