Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szafy wnękowe - jakiej firmy?


zone

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Wahałam się, wahałam i w końcu powstała szafa (rozważania o drzwiach do szafy w wątku: http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=18082 :) )

 

Made by CeDePe (centrum drzwi przesuwnych?)

A dlaczego oni? :)

a) do nich dodzwoniłam się i umowiłam testowe spotkanie - jako do pierwszych z listy firm :lol:

b) przyszedl bardzo fajny doradca - sesnowny, rzeczowy, z dobrymi pomysłami. Nie wiedziałam do końca czego chce a wyszło całkiem fajne szafidło :)

c) gdy poszlismy oglądać salon (żebym mogla dograc w głowie szczegóły projektu) trafilismy przypadkiem za ladą na tego samego doradcę i to już przypieczętowało sparwę :) - pokazał jeszcze poszczególne rozwiązania na przykładach w salonie - podoradzał, poodradzał

d) szybciutki i czyściutki montaż

e) sensowna cena

f) kilka zbiegów okoliczności na ich korzyść i dobra opinia w okolicy :)

 

i już...

 

Aż szkoda, ze czekałam 2-3 lata z decyzja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy szafę firmy Stanley. Jest super. Drzwi można przesuwać jednym palcem. Kupiliśmy też szafe gotową - jednej z wiodocych polskich firm :evil: :evil: :evil: . Codziennie rano przeklinamy ten moment, gdy zdecydowaliśmy się na zakup szafy gotowej. Trzeba dobrze się nasilić, żeby dwoma rękami przesunąć drzwi. jak będziemy się wyprowadzać, to z pewnością tą szafę zostawimy... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...