Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zgłoszenie pisemne do producenta tak ?

To weź ten papier do sklepu, tak na wszelki wypadek.

Nie, w sklepie spiszą protokół, żadne pismo nie jest potrzebne.Jeśli to duży sklep AGD , to nie powinno być problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie na infolinię Beko telefoniczne było .

 

Jak w małym mieście duży sklep:P

 

a skąd ja mam wiedzieć czy Ty na zakupy do Mediolanu nie jeździsz ;)

 

Oni pewnie rozmowę nagrali, a Ty?

ale to i tak nic nie zmienia, trzeba ją oddać i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

dobra dzisiaj w końcu "poszliśmy" z problemem do sklepu (rozmowa ustna)

 

generalnie próbowali nas zbyć :mają się skontaktować z serwisem i do nas zadzwonić

 

Czuję że bez jakiegoś pisma się nie skończy

 

Lodówce oczywiście nie przeszło!!!!!!!!!!:offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

to co bogusz w 14# napisał jest prawdą ...

 

Piszesz zgłoszenie reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową wysyłasz listem poleconym za potwierdzeniem odbioru na adres sklepu i czekasz 14 dni. Jeśli po upływie tego czasu nie masz informacji zwrotnej to reklamację uważa się za przyjętą i możesz żądać naprawy, wymiany, zwrotu kasy. To jest odpowiedzialność ustawowa i ona obowiązuje przez 2 lata od daty sprzedaży.

Jeśli jednak odpowiedzą w ciągu 14 dni, że uznają reklamację za niezasadną, to niestety pozostaje Ci tylko droga prawna i dochodzenie swoich racji w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych 6 miesiącach od zakupu nie ma problemu ze zgłoszeniem roszczenia LISTEM POLECONYM wobec SPRZEDAWCY. Terminu 6-miesięcznego (odwrócenie ciężaru dowodu) nie można przegapić.

Stwierdziłem, że lepiej kupować w sklepach internetowych: 10 dni na odstąpienie od umowy. Ja kupiłem w tym roku wieżę i ze względu na bardzo silny, chemiczny "zapach" z głośników musiałem ją odesłać. Zwrot ceny zakupu - 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Po" przepychankach" z serwisem Beko w sprawie "smrodu" 01.05.2013 pojawił się u nas specjalista .

Jonizacja została odłączona na stałe i lodówkę można użytkować .Serwisant powiedział że to nie pierwszy przypadek kiedy to odłącza i się dziwi dlaczego Beko nie zrobiło wyłącznika jonizacji tak jak jest to w innych sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...